Zafere birlikte yürüyelim!

Spor Toto 1. Lig 2018-2019 sezonuna şampiyonluk parolasıyla başlayacak Gazişehir’de yeni sezon kombine kartları satışa sunuldu. Kulübün sosyal medya hesabından satışların başladığı duyurulan paylaşımda “Kombineni al, zafere birlikte yürüyelim!” denildi.

Zafere birlikte yürüyelim!

Gazişehir GFK’da önceki gün itibari ile kombine kartları satışa sunuldu. Kulüpten yapılan yazılı açıklamada “Bugün itibariyle passo.com.tr ve passolig gişelerinden satışa sunulan kombine kartlarımızı, taraftarlarımız passolig kartlarına yükleyerek bir sezon boyunca takımımıza destek olma imkanı yakalayacaklar” ifadelerine yer verildi.

PASSOLİG KARTLARININ OLMASI ZORUNLU

Açıklamada taraftarların, maraton tribünler için 150 TL, VIP tribün için ise 300 TL ödeyerek bir sezon boyunca tüm karşılaşmalarda geçerli olacak kombine kartlarını satın alabilecekleri bildirildi. Ziraat Türkiye Kupası ve Spor Toto 1. Lig'de oynanacak olan karşılaşmalarda geçerli olan kombine kartlarının yüklenebilmesi için taraftarların passolig kartlarının olmasının zorunlu olduğu duyuruldu. Yeni passolig kart alacak olan taraftarlar işlemlerini passolig.com.tr veya Kamil Ocak Stadyumu önünde bulunan passolig satış noktalarından çıkartma imkanı bulacaklar.

8 Ağustos 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz