Yunus Emre’ye Volkan Demirel sürprizi

14 yaşındaki Yunus Emre Atalay’a Gaziantep Fenerbahçeliler Derneği üyeleri sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek hayranı olduğu kaleci Volkan Demirel’le buluşturdu.

Yunus Emre’ye Volkan Demirel sürprizi

Medical Park Gaziantep Hastanesi’nde, uzun süredir tedavi gören 14 yaşındaki Yunus Emre Atalay’a Gaziantep Fenerbahçeliler Derneği üyeleri sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek hayranı olduğu kaleci Volkan Demirel’le buluşturdu.

Medical Park Gaziantep Hastanesi’nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Prof. Dr. Aslan Güzel ve Medikal Onkoloji Prof. Dr. Alper Sevinç tarafından tedavisi devam eden Yunus Emre Atalay’a büyük bir tutku ile hayranı olduğu takımı Fenerbahçeli üyelerden büyük bir sürpriz gerçekleştirildi. Yunus Emre Atalay için bir araya gelen Gaziantep Fenerbahçeliler Derneği üyeleri onun en büyük hayalini gerçekleştirerek Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Kaleci olarak forma giyen Volkan Demirel ile görüntülü konuşma yaparak bir araya getirdi. Yunus Emre karşısında Volkan Demirel’i görünce sevinç gözyaşlarına boğuldu. Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel, Yunus Emre Atalay’ı Gaziantep’e gelince ziyaret etmek istediğini söyledi ve imzalı forma hediye etti.

14 Ocak 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz