Yeni transferler göz doldurdu

Türkiye Bayan Voleybol 1. Ligi’nde B gurubunda mücadele eden Merinosspor kendi sahasında oynadığı Kahraman Maraş Elbistanspor maçını 3-0 kazanarak play-off için önemli bir avantaj elde etti.

Yeni transferler göz doldurdu

Bu hafta deplasmanda Ankara Astorspo’rla karşılaşacak olan Merino spor üç puanla dönmek için tüm hazırlıklarını tamamladı. Üç yeni transferi ile göz dolduran mavi melekler günlük iki antrenman yaparak maçlara hazırlanıyorlar.

Geçtiğimiz hafta Gaziantep Talat Özkarslı Kapalı Spor Salonu’nda oynanan Merinosspor Kahramanmaraş Elbistanspor maçını 3-0’lık skorla kazanan mavi melekler Ankara yolcusu. Ligi ilk dört arasında tamamlayarak play-off’a katılmayı hedefleyen Merinosspor ara transfer dönemini üç oyuncuyla tamamlayarak yoluna devam ediyor. Ankara Astor spor maçına odaklanan Merinosspor günlük iki antrenman ile maça hazırlanırken hesaplar galibiyet üzerine yapılıyor. Yeni transferleri Elena Becheva, Merve ve Meral ile güçlenen Merinosspor kalan dört maçı da kazanmak istiyor.

OYUNCULARIMA GÜVENİM SONSUZDUR

Merinosspor antrenörü Ali Bağcı, ligin güçlü ekiplerinden birisi olduklarına dikkat çekerek bundan sonraki tüm maçları almak üzere plan yaptıklarını söyledi. Bağcı “Yeni transfer ettiğimiz arkadaşlarımızın ve kadromuzdaki tecrübeli oyuncularımızın da gayretleriyle kendi sahamızda oynadığımız son maç olan Kahramanmaraş Elbistan maçını zorlanmadan kazandık. Önümüzde iki deplasman iki de kendi sahamızda maçımız kaldı. Bu hafta Ankara Astorspor ile karşılaşacağız. Bu maçı ve bundan sonraki maçları kazanarak play-off’ta yer almayı hedefliyoruz. Bunun için güçlü kadromuzla çift antrenman ile hazırlanıyoruz. Moral ve motivasyonumuz çok yüksek. Kalan maçlarımızdaki rakiplerimiz kuvvetli ancak her maç bizim için derbi maçıdır. Türkiye Bayan Voleybol Ligi’nde Gaziantep’in adını altın harflerle yazdıracağız. Oyuncularıma güvenim sonsuzdur “ dedi.

12 Şubat 2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz