Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır

Ak Parti tabanı ve toplumun tüm katmanları tarafından sevilen Mehmet Menderes Karaduman’ın aday olması halinde Ak Parti tabanında ve Gaziantep genelinde yüksek karşılık görmesi bekleniyor.

Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır

Karaduman, “İl genel meclisinde yaptığım dönemde hizmet ağımız çok büyük bir bölümünde merkezde çalıştık. Başta mili eğitim olmak üzere kültür, turizm, spor, güvenlik yatırımları dahil birçok konuda çalışmalar yaptık o yüzden merkez dedim. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır” ifadelerini kullandı.

SİYASİ YAŞAMI REFAH PARTİSİ’NDE BAŞLADI

Gaziantep’in milli görüş geleneğinin önemli isimlerinden Mehmet Menderes Karaduman, Ak Partiden Milletvekili Aday Adayı oldu. Siyasi yaşamına Refah Partisi’nde başlayan ve arkasından Fazilet Partisi Gaziantep Kurucu Üyesi olarak siyasi yaşamını sürdüren Mehmet Menderes Karaduman, Ak Parti kuruluşunda Gaziantep İl Kurucu Üyesi oldu. Karaduman Ak Parti’de Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı yaptı. 17 yıldır bir fiil Ak Parti’de siyasi yaşamını sürdüren Mehmet Menderes Karaduman İl Genel Meclisinin son başkanı oldu. İl Genel Meclisi Başkanlığı döneminde mecliste tüm kararları oy birliğiyle alınmasında uzlaşıcı yapısını ortaya koyan Karaduman, Gaziantep’te eğitim, sağlık ve köylere hizmet konusunda önemli projelere imza attı. İl Genel Meclis Başkanlığı döneminde kentte önemli hizmet istatistiklerine imza atmanın sevincini yaşayan Karaduman, 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçiminde Milletvekili Adayı olabilmek için başvurusunu gerçekleştirdi.

ÖNEMLİ GÖREVLERDE BULUNDU

Siyasi yaşamının yanında sivil toplum kuruluşlarında da önemli görevlerde bulunan Mehmet Menderes Karaduman, Müstakil sanayi ve İşadamları Derneği, Diyanet Vakfı ve İpek Yolu Kalkınma Ajansı gibi önemli sivil toplum kuruluşlarında görevler aldı. Mehmet Menderes Karaduman, bugüne kadar yapılan tüm seçimlerde kendi bölgelerinde seçim çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürdü. Aday olduğu veya olmadığı tüm seçimlerde Ak Partili teşkilatların tamamının çalışmalarına katılan ve Ak Parti’nin daha fazla oy alabilmesi için yoğun çaba harcayan Mehmet Menderes Karaduman, mütevazi yaşamı ve kentin tamamına hitap eden yönüyle Gazianteplilerin sevdiği simalar arasında yer aldı. 7 Haziran Milletvekili seçiminde 11. Sıra Milletvekili Adayı olan Mehmet Menderes Karaduman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ak Parti’ye görüş ve önerileri doğrulusunda çalışmalarını sürdürüyor. Karaduman’ın Gaziantep genelinde İl Genel Meclisi başkanlığı yaptığı süre içerinde başarılı çalışmalarından dolayı özelikle Eğitim, alt yapı, sağlık, turizm alanında yoğun ve başarılı çalışması çok olumlu bir algı oluşturmuş olması siyasi karşılığa dönüşmesi çok yüksek ihtimal olarak görülüyor. Ak Parti tabanı ve toplumun tüm katmanları tarafından sevilen Mehmet Menderes Karaduman’ın aday olması halinde Ak Parti tabanında ve Gaziantep genelinde yüksek karşılık görmesi bekleniyor.

2 Mayıs 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz