VEFA KOMBİNESİ

Gaziantepspsor’un başlattığı kombine kart kapmayası büyük ilgi gördü. Takımın eski futbolcular, kombine kart alarak eski takımına destek oluyor. Büyük vefa örneği gösteren futbolcular “Gaziantepspor yok olmasın” dedi.

VEFA KOMBİNESİ

Kombine kart satışında sayının 900’e yaklaştığı öğrenildi.

Maddi anlamda zor günler geçiren Gaziantepspor’a eski futbolcularında destek yağdı. Kırmızı siyahlıların başlattığı kombine kampanyasına eski futbolcular tam destek vererek, yüzlere kombine kart satın aldı. Gaziantepspor’un eski oyuncularından ve şu an İstanbulspor teknik direktörü olan Fatih Tekke ve yardımcısı Mehmet Polat, Eski futbolculardan Ekrem Dağ ve eşi Viktoria Dağ, Şenol Can, Mehmet Gönülaçar, İbrahim Üzülmez ve Hasan Özer kombine kartlar alarak kulübe destek oldular.

ALACAĞINA KARŞILIK KOMBİNE ALDI

Bunun yanında Gaziantepspor’dan alacağı bulunan takımın eski futbolcusu ve yeni antrenörlerinden Mustafa Marangoz, eski alacağına karşılık 200 adet kombine aldı. Kulüpten yapılan açıklamada “Büyük fedakârlık yapan Antrenörümüz Mustafa Marangoz'a teşekkür ediyoruz” denildi.

DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Gaziantepspor’un başlattığı kampanyanın üzerinden 1 hafta dahi geçmemesine rağmen, kısa sürede büyük ilgi gördü. Takımın eski futbolcuları kampanyaya kayıtsız kalmadı ve onlarca kombine kart alarak eski takımlarına destek oldu.

ESKİ FUTBOLCULARDAN BÜYÜK DESTEK

Kulüpten kombine satışlarıyla ilgili yapılan açıklamada, takımın eski futbolcularının kombine kampanyasına destek olduğu belirtildi. Kampanyaya takımın eski futbolcusu Muhammed Ildiz, kampanyaya 30 kombine alarak destek oldu. Gaziantepspor' da top koşturan başarılı golcü İlhan Parlak, "Gaziantepspor yaşasın. Bende destek oluyorum" diyerek 27 kombine kart aldı. Kulüpten “İlhan Parlak'a teşekkür ediyoruz” açıklaması yapıldı. Kampanyaya destek olan bir diğer Gaziantepsporlu eski futbolcu ise Barış Yardımcı oldu. Yardımcı, "Gaziantepspor yok olmasın. Bende destek olmak istiyorum" dedi ve 27 kombine aldı. İlhan Parlak da , "Gaziantepspor yaşasın. Bende destek oluyorum" diyerek 27 kombine kart alarak destek oldu.

KARCEMARSKAS 33 KOMBİNE SATIN ALDI

Gaziantepspor’un efsane kalecisi Karcemarskas da kampanyaya destek oldu ve 33 kombine kart satın alarak taraftarlara armağan etti. Kulüpten teşekkür mesajı yayımlandı: Taraftarımızın Efsane Karce'si, eski takımını unutmadı... 33 adet kombine kart alarak takımımıza destek oldu. Kalpler beraber oldukça ayrılık asla olmaz. Efsane Karce seni çok seviyoruz. Teşekkürler Karcemarskas.”

BİR DESTEK DE BREZİLYA’DAN

Gaziantepspor’un bir diğer efsane futbolcusu İvan De Souza ve eşi de kampanyaya Brezilya’dan destek verdi. İvan De Souza ve eşi 54 kombine alarak “Gaziantepspor yok olmasın” dedi. Gaziantepspor bir açıklama yaparak, İvan De Souza ve eşine teşekkür etti: “İvan De Souza, taraftarımızın sevgilisi.. Eski futbolcumuz İvan, Başkanımız Hasan Şahin'i arayarak "Ben Gaziantepspor'u çok seviyorum. Bende destek oluyorum" dedi. İvan eşiyle birlikte 27'şer toplamda 54 kombine alan İvan De Souza teşekkür ediyoruz.”

8 Ağustos 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz