VAKİT TEŞEKKÜR VAKTİ

VAKİT TEŞEKKÜR VAKTİ

AK Parti Gaziantep Teşkilatı 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve partilerine olan desteklerden dolayı 9 ilçede teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretlerde AK Parti teşkilatı tam kadro katılırken Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, “Güçlü ve Büyük Türkiye için gece gündüz, durmadan yorulmadan çalışan teşkilatımızla buluşuyoruz. 24 Haziran'da duasıyla, desteğiyle yanımızda olan halkımıza teşekkürler” dedi.

AK Parti Gaziantep İl Teşkilatı, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde elde edilen başarıdan dolayı 9 ilçede teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi. İlçelerde gerçekleştirilen ziyaretlere Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti İL Başkanı Eyüp Özkeçeci, Milletvekilleri ve adaylarını yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun yanı sıra parti yöneticileri de katıldı.

9 İLÇEYE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

AK Parti Gaziantep Teşkilatı Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ve seçilen milletvekilleri ile ilçelere teşekkür ziyaretinde bulundu. Vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti yönetimi, seçim vaatlerini ise yerine getirmek için çalışmaların bir an önce yerine getirileceğini söyledi.

HEM SEÇİLENLER HEM SEÇİLMEYENLER ZİYARETTE

AK Parti’nin ilçe ziyaretlerinde AK Parti Gaziantep teşkilatı tam kadro katıldı. Ziyaretlere seçilen 24 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilen isimlerin yanı sıra seçilemeyen isimlerin de olması dikkatlerden kaçmadı. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu da katıldı.

HEP BİRLİKTE GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE

Adalet Bakanı Abdulhamit gül, 9 ilçede gerçekleştirdikleri ziyarette d4e vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve partilerine desteklerinde dolayı teşekkür etti. Gül, seçim sonuçlarının ülkemize hayırlı olmasını temenni ederek, “Türkiye’yi daha güçlü bir geleceğe hep beraber taşıyacağız” dedi.

EMEĞİNİZ VE GAYRETİNİZ BÜYÜK

Bakan Gül, şunları kaydetti: “24 Haziran'da, Güçlü ve Büyük Türkiye için gece gündüz, durmadan yorulmadan çalışan teşkilatımızla buluşuyoruz. 24 Haziran'da duasıyla, desteğiyle yanımızda olan vatandaşlarımıza teşekkürler. 24 Haziran sürecindeki gayretiniz ve emeğiniz büyük.”

Öte yandan AK Partililerin ilçe ziyaretlerine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

1 Temmuz 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz