Türk Hackerlar, İsrailli Haber Ajansının Sitesini Çökertti

Kendilerini "Cyber-Warrior Akıncılar" olarak isimlendiren Türk hacker grubu, İsrailli haber ajansı "Times of Israel"in web sitesine siber saldırı düzenledi.

Türk Hackerlar, İsrailli Haber Ajansının Sitesini Çökertti

Kendilerini "Cyber-Warrior  Akıncılar" olarak isimlendiren Türk hacker grubu, İsrailli haber ajansı " Times of Israel"in web sitesine siber saldırı düzenledi.

ANA SAYFASINDAN TÜRK BAYRAKLI MESAJ PAYLAŞTILAR

İsrail'in  Filistin'in topraklarını işgal etmesine zemin hazırlayan Balfour Deklarasyonu'nun 100'üncü yılında,  Times of Israel'in web sitesini kullanılamaz duruma getiren grup, haber sitesinin ana sayfasında, Türk bayrağı ve kendi amblemlerinin yanı sıra "Dünyada tek nefer de kalsak yinede GAZZE'ye ve  Filistin'e sahip çıkacağız." mesajını paylaştı.

SİTEDE AYET YAYINLADILAR

Ayrıca hacker grubu, İngilizce, Arapça, Fransızca, Çince ve Farsça yayın yapan haber sitesinin ana sayfasında İngilizce, Türkçe ve Arapça olarak Kur'an-ı Kerim'den Bakara suresinin 57'inci ayetini yayınladı.

İSRAİLLİ SİTE, HACKLENDİĞİNİ TWITTER'DAN DUYURDU

Times of Israel'in  Twitter hesabından yapılan açıklamada, " Times of Isarel hacker saldırısı altında. Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yeniden hizmet sunmak için çalışıyoruz." ifadelerine yer verildi.

3 Kasım 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz