Tuba Büyüküstün'ün Sevgilisini Kıskandığı Bade İşçil Konuştu: "Tuba Beni mi Kıskanacak!"

Tuba Büyüküstün ile sevgilisi Umut Evirgen'in tartışmasına yol açtığı söylenen Bade işçil iddialara cevap verdi. "Tuba harika bir hatun, beni mi kıskanacak!"

Tuba Büyüküstün'ün Sevgilisini Kıskandığı Bade İşçil Konuştu: "Tuba Beni mi Kıskanacak!"

Geçtiğimiz günlerde, Tuba Büyüküstün ile işletmeci sevgilisi Umut Evirgen'in tartıştığı, tartışmaya Bade İşçil'in sebep olduğu yönünde haberler çıkmıştı.

Büyüküstün'ün, Sıla konserinde karşılaştıkları İşçil ile uzun süre sohbet eden Evirgen'e kızdığı, bu yüzden de çiftin arasının açıldığı konuşuluyordu. Söz konusu iddiaların muhatabı Bade İşçil, konu ile ilgili açıklama yaptı.

"BEN UMUT'U ESKİDEN BERİ TANIRIM"

Önceki gün Nişantaşı'nda objektife takılan ünlü oyuncu, "Tuba Büyüküstün, Bade İşçil'i kıskandı" haberleriyle ilgili şunları söyledi: "İnanın ki çıkan haberler hakkında hiçbir bilgim yok. Gazete falan okumuyorum. Ayrıca Tuba mı beni kıskanacak? Olur mu öyle şey. Harika hatun kendisi. Ben Umut'u, mekanına gittiğim için tanıyorum. Hatta Tuba ile beni de o tanıştırdı. Gayet güzel sohbet ettik. Kimsenin kavga ettiği falan yok. Tuba çok güzel bir anne, çok güzel bir kadın. Ayrıca bana da yakışmaz. Kimseyi kavga ettirecek bir kadın değilim. Allah korusun, ben de bir çocuk annesiyim."

 

 

Kaynak : HABERLER 

2 Ağustos 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz