TEKE VE YILMAZ BAŞKAN OLDULAR

AK Parti Şahinbey ve Şehitkamil İlçe Başkanları belli oldu. Mülakat için Ankara’ya çağrılan isimler arasında Şahinbey İlçe Başkanlığı’na Hasan Teke, Şehitkamil İlçe Başkanlığı’na Mehmet Yılmaz’ın getirildiği öğrenildi.

TEKE VE YILMAZ BAŞKAN OLDULAR

Gaziantep'te kongre tarihleri belli oldu. Şahinbey 6 Şehitkamil 7 Ocak 2018'de yapılacak. yeniden aday olamayacağı kesinleşen Hakan Kurt ve Halil Uğur’un yerine gelecek isimlerinde belli oldu.

AK Parti Genel Merkezi Gaziantep Merkez İlçe Şahinbey ve Şehitkamil için kongre tarihlerini belirledi. Her iki ilçeden 4'er kişi bugün mülakat için Genel merkeze çağrıldı. Adaylar arasında yere Şahinbey'e Hasan Teke , Şehitkamil İlçe Başkanlığı’na ise Mehmet Yılmaz’ın atandığı öğrenildi.

Yaklaşık bir ay önce Bölge koordinatör milletvekilinin aday adaylarının mülakatı üzerine Genel Merkezinin yeterli kriterleri bulmadığı gerekçesiyle mevcut adayları veto etmeleri üzerine yeniden Şahinbey için 12 Şehitkamil için ise 13 aday başvurusu yapıldı.

AK Parti Gaziantep Merkez ilçe Şahinbey ve Şahinbey ilçe başkanlığı için Ankara’ya mülakat için çağrılanlar arasında Şehitkamil için Mehmet Hilmi Teymur, Hüseyin Çolak, Mehmet Yılmaz, Sait Kılıç, Talip Esen, Şahinbey için ise Ali Kazcı, Mehmet Erdoğan, Bekir Aslan, Hasan Teke isimleri toplu olarak Ankara’ya gitmişlerdi.

19 Aralık 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz