Taziye evi dolup taşıyor

Gaziantep’te geçtiğimiz hafta geçirdiği kalp krizi sonucu Arife günü hayatını kaybeden Kürşat Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fayat Bay’ın oğlu Muzaffer Bay’ın taziye evi her gün dolup taşıyor.

Taziye evi dolup taşıyor

Evlat acısıyla sarsılan Bay ailesi, Şahinbey İlçesi’ne bağlı Hamurkesen Köyü’nde ki taziye evinde taziyeleri kabul ediyor.

Gaziantep’in tanınmış ailelerinden iş insanı Fayat Bay’ın oğlu ve geçmiş dönem AK Parti Şahinbey Belediye Başkan aday adayı Muhittin Bay’ın kardeşi Muzaffer Bay, geçirdiği kalp krizi sonrası arife günü hayatını kaybetti. Ölümüyle sevenlerini yasa boğan Muzaffer Bay, gözyaşları arasında dualarla son yolculuğuna uğurlanmıştı. Cenaze töreninde iş ve siyaset dünyasından birçok isim Bay ailesini yalnız bırakmadı.

2 AY ÖNCE EVLENMİŞTİ

Öte yandan ömrünün baharında hayatını kaybeden Muzaffer Bay, yaklaşık 2 ay önce dünya evine girmişti. Bay’ın şok ölümü ailesini ve sevenlerini boğdu. Bayrama buruk bir şekilde giren Bay ailesini dün akşam da Muzaffer Bay geçtiğimiz hafta için mevlit okuttu.

TAZİYE EVİN DOLUP TAŞIYOR

Öte yandan Muzaffer Bay inin kurulan taziye evi her gün dolup taşıyor. İş, siyaset ve sanat dünyasından birçok isim de Bay ailesinde baş sağlığı ziyaretinde bulundu. Bay ailesi, Şahinbey İlçesi’ne bağlı Hamurkesen Köyü’nde kurulan taziye evinde gelen ziyaretçileri ağırlıyor. Ziyarete gelenler arasında AK Parti Milletvekilleri, siyasetçiler, iş inşaları ve gazeteciler de vardı.

18 Ağustos 2019 (Talip Öztürk)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz