Taşdoğan ‘şov’

MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, geçtiğimiz günlerde ABD'yi protesto etmek IPhone marka cep telefonunu kullanmayı bıraktığını yerine Samsung marka telefon kullanacağını açıkladı.

Taşdoğan ‘şov’

 Sahibi olduğu hastanenin ismi MMT Amerikan olan MHP’li Taşdoğan’ın bu tutumu sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. Taşdoğan’ın bu hareketi ‘şov’ olarak yorumlandı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, İl Başkanı Muzaffer Çelik ile birlikte geçtiğimiz hafta yaptığı basın toplantısında MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatı üzerine IPhone marka telefonunun yerine Samsung marka telefon kullanmaya başladığını açıklamıştı.

AMERİKAN HASTANESİNİN SAHİBİ

İl binasında düzenlenen basın toplantısında Taşdoğan, IPhone marka cep telefonunun yerine Samsung marka cep telefonu kullanacağını duyurdu. Taşdoğan’ın aynı zamanda sahibi olduğu hastanenin adı da MMT Amerikan olunca, sosyal medya kullanıcıları Milletvekili Taşdoğan’ı ti’ye aldı. Taşdoğan’ı eleştiri yağmuruna tutan sosyal medya kullanıcıları, bunu ‘şov’ olarak niteledi.

19 Ağustos 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz