Tahmazoğlu’ndan adaylık açıklaması: Hayırlısı neyse o olsun!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 31 Mart 2019 yılında yapılması planlanan yerel seçimlerde aday olup olmayacağı konusunda açıklamalarda bulundu.

Tahmazoğlu’ndan adaylık açıklaması: Hayırlısı neyse o olsun!

 Tahmazoğlu, “Yetkili organlarımızla görüştükten sonra bazı konulara karar vereceğiz. Hakkımıza hayırlısı neyse o olsun” dedi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, başkanlık süresi boyunca Şahinbey’in çehresini değiştirdiklerini kaydetti. İlçede büyük hizmetler yaptıklarını belirten Tahmazoğlu, “Göreve başladığımızda yaklaşık 10 tane sosyal tesis vardı. Şu anda bitmiş sosyal tesis sayımız 120'nin üzerinde. Şuanda inşaatı devam eden 50'nin üzerinde de sosyal tesis inşaatımız var bu yılın sonunda 70 civarında sosyal tesisimizi tamamlamış olacağız. 2009 yılında ilçemizde hiç taziye evi yoktu. Şu anda taziye evi sayımız 150 civarında. Park sayımız 100 civarındaydı ve bunların çoğu parklıktan çıkmıştı” diye konuştu.

22 CAMİ İNŞAATI DEVAM EDİYOR

“Bunların hepsini sıfırdan elden geçirdik” diyen Başkan Tahmazoğlu, şunları kaydetti: “Şu ana kadar yaptığımız park sayısı 606 oldu. Yeşil vadi parkı bunlardan biri. Türkiye'nin en büyük parkı. Şu anda 24 tanede inşaatı devam eden parkımız var. Cami konusunda ihtiyaç olan yerlere hayırseverlerimiz yapıyor. Yine ihtiyaç olan yerlere belediyemiz tarafından yapılan camilerimiz var. Şu anda belediyemiz uhdesinde 22 tane cami inşaatımız devam ediyor.”

TAHMAZOĞLU YENİDEN ADAY OLACAK MI?

Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılması planlanan yerel seçimler için de önemli açıklamalarda bulundu. Tahmazoğlu, AK Parti’de önceki gün başlayan aday adaylık başvurusundan haberdar olmadığını belirterek, “AK Parti’de aday adaylık başvurularının başladığına dair bir bilgim yok. Her şeyin zamanı var. Zamanı geldiği zaman oturur konuşuruz. Şu an için adayım veya aday değilim diye bir şey söz konusu değil. yetkili organlarımızla görüştükten sonra bazı konulara karar vereceğiz. Hakkımıza hayırlısı neyse o olsun” şeklinde konuştu.

PİYASALAR RAHATLAYINCA İHALEYE ÇIKACAK

Öte yandan Tahmazoğlu, Dutluk bölgesine yapılacak olan köprülü kavşak projesinde ise inşaat maiyetlerindeki artıştan dolayı firmaların ihaleye tedirgin yaklaştıklarını belirterek, “Proje şu an için inceleme aşamasında. İnşaat maliyetlerindeki artıştan dolayı ihalelere firmalar biraz tedirgin yaklaşıyor. Piyasanın durulmasıyla birlikte köprülü kavşak için ihaleye çıkacağız. Buraya yapılacak olan köprülü kavşaktan sonra bölgedeki trafik yoğunluğu azalacak” diye konuştu.

4 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (2)

Yorum Yaz
tahmaz oglu belediye başkanı olsun lütfen biz onu çok sevdik başkasına oyumuz yokkkkk bu ülke için çok çalıtı bu adam biz onu istiyoruz
biiriisii31@hotmail.comt6 Oca 2019 16:35:20
MEHMET BEY ADAY OLURSA AKP ŞAHİNBEYİ KAYBEDER KORKUNÇ BİR KENTSEL DÖNÜŞÜM ÖFKESİ VAR HOŞGOR ESKİGARAJLAR İNÖNÜ CADD ŞEHREKUSTÜ YAZICIK BURALARDAN 1 OY OLAMAZ
fatih kara8 Eki 2018 10:19:54