“SP’YE İLGİ ARTIYOR”

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Bülent Kaya, Gaziantep'e geldi.

“SP’YE İLGİ ARTIYOR”

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi ve Bölge Başkanı Av. Bülent KAYA güncel meselelerinin konuşulduğu bir basın toplantısı yaparak Saadet Partisine katılanlara rozet taktı.

Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Karalar açış konuşmasında; Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun dik duruşu ve Türkiye’ye son günlerde verdiği kararlı mesajların etkisiyle Saadet Partisi’ne yoğun ilginin giderek arttığını ifade ederek “bu yoğun ilginin milletin artık yüzünün Saadet partisine döndüğünün göstergesi olduğunu sevinerek ifade etmek istiyorum” dedi

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi ve Bölge Başkanı Av. Bülent Kaya ise, seçim hazırlıkları kapsamında Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Gaziantep'i ziyaret ettiklerini söyledi.

Teşkilat çalışmalarının yanı sıra farklı çevreler, kişi ve kurumlarla görüş alışverişi yaptıklarını da dile getiren Kaya” Saadet Partisi’ne yönelik yoğun ilgi Saadet partisinin sorumluluğunu arttırıyor. Saadet Partisi bu toplumun yükselen umudu ve gelecek seçimlerin yükselen ışığıdır. Milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçiminin galibi olacaktır. Ülkenin bütün meselelerinin de üstesinde inşallah gelecektir.” dedi.

Kaya sözlerine şöyle devam etti:

Gaziantep ihracatıyla, işsizlik oranının en az olması dolayısıyla, büyüyen ekonomisiyle anılan bir il olmasına rağmen son günlerde FETÖ borsasıyla da anılan bir hale geldi. Bu Gaziantep için son derece üzücü bir durumdur. Bu üzücü durumun iktidara mensup bir milletvekili tarafından da dile getirilmesi de bu iktidar için ayıp olarak yeter ve artar bile..

Bugünkü parti toplantısında görüşmeler sonucunda milletimizin yönünün partimize döndüğünü müşahede ettik. Bahsettiğim illerimizde partimize yoğun katılım oldu. Partimize yönelen bu ilgi bizler mutlu ettiği gibi sorumluluğumuzu da arttırdı. Bu sorumluluk bilinciyle parti kadrolarımızı 2019 seçimlerine eksiksiz bir şekilde hazırlama gayretine girmiş bulunuyoruz. İnanıyoruz ki 2019 yerel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinden büyük bir zaferle çıkarak, yerelde ve merkezde iktidarı devralarak ülkemizin sorunlarını bir bir çözmeye başlayacağız.” Dedi.

26 Mart 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz