Sözde değil özde olacağım

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Aday Adayı Cuma Reyhan, “Yola çıktıklarımı yolda bulduklarımla değiştirmeyeceğim, Milletimizin dertleri ile dertleneceğim, Para adamı değil dava adamı olacağım.

Sözde değil özde olacağım

Siyasi ve ticari rant sağlamayacağım, Protokolden protokole koşmayacağım, Ahde vefa göstereceğim, Haramı helali bileceğim. Sözde değil özde olacağım” dedi.

Spor camiasının, iş ve siyaset dünyasının yakından tanıdığı işadamı Cuma Reyhan, AK Parti'den milletvekili aday adayı oldu. 35 yıllık işadamı olan ve 30 yıldır siyasetin içinde bulunan Reyhan, özellikle babaocağı olan Yavuzeli ve Araban ilçesinde çok sevilen bir isim.

BİRÇOK KESİMİN SEVDİĞİ İSİM

Gaziantep'in birçok camiası tarafından tanınan ve sevilen Cuma Reyhan AK Parti'den milletvekili olmaya hazırlanıyor. Reyhan, 30 yıllık siyasi hayatının içerisinde eski ANAP Gaziantep İl ve İlçe Başkanlığı ve sonrasında AK Parti'de İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Spor camiasının da yakından tanıdığı Reyhan, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkanlık görevinde de bulundu.

HİZMETLERDE KATKISI VAR

Özellikle Araban ve Yavuzeli ilçelerinde oldukça sevilen Reyhan'ın ilçelere giden hizmetlerde çok büyük katkılarının olduğu söyleniyor. Reyhan, milletvekili olması durumunda ilçelere olan hizmetlerini devam ettirecek.

PARA ADAMI DEĞİL DAVA ADAMI

Niçin milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Cuma Reyhan, “Yola çıktıklarımı yolda bulduklarımla değiştirmeyeceğim, Garib gurabâ’nın yanında olacağım, Çat kapı yapıp ben geldim diyeceğim, Milletimizin dertleri ile dertleneceğim, Para adamı değil dava adamı olacağım, EGO’larımı ve nefsimi tatmin etmeyeceğim, Siyasi ve ticari rant sağlamayacağım, Protokolden protokole koşmayacağım, Kimsesizlerin kimi olacağım, Kompleks içinde yaşamayacağım, Ahde vefa göstereceğim, Haramı helali bileceğim. Sözde değil özde olacağım” dedi.

 

14 Mayıs 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz