Sonuna kadar yanındayız!

Şamil Tayyar’dan Bakan Gül’e destek ziyareti

Sonuna kadar yanındayız!

AK Parti Gaziantep eski milletvekili Şamil Tayyar, ABD’nin hedefindeki Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’e destek ziyaretinde bulundu. Bakan Gül’ün sonuna arkasında olduklarını vurgulayan Tayyar, “Biliyoruz tüm Türkiye yanında, hassaten Gaziantep olarak sonuna kadar yanındayız” dedi.

ABD’ni, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yaptırım kararı almasına sert tepki gösteren AK Parti Gaziantep eski milletvekili Şamil Tayyar, Bakan Gül’e destek ziyaretinde bulundu. Daha önce “15 Temmuz'da hevesleri kursaklarında kalanlar yeni bir siyasi ve ekonomik operasyona girişiyor. Kafasını paletlerin altına koyan, mermilere gövdesini siper edenler bu alçak oyundan korkar mı? Ya Allah Bismillah Allahu Ekber.” sözleri ile skandal karara tepki gösteren Tayyar, Abdulhamit Gül’ün sonuna kadar arkasında olduklarını söyledi.

SONUNA KADAR ARKANDAYIZ

Tüm Türkiye’nin Abdulhamit Gül’ün arkasında olduğunu vurgulayan Tayyar, “Gaziantep olarak sonuna kadar yanındayız” dedi. Tayyar, ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül'le güzel bir akşam sohbetiydi. Biliyoruz tüm Türkiye yanında, hassaten Gaziantep olarak sonuna kadar yanındayız. Rabbim yolunu ve bahtını açık etsin.”

5 Ağustos 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz