DEVA sahaya iniyor

DEVA Partisi Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Kaya, il ve ilçe teşkilatlarını oluşturma sürecini büyün bir özenle yürüttüklerini söyledi.

DEVA sahaya iniyor

DEVA Partisi Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Kaya,  il ve ilçe teşkilatlarını oluşturma sürecini büyün bir özenle yürüttüklerini belirterek, “İl kurucu heyetimizle birlikte kendisine değil şehrimize fayda sağlayacak en iyi kadroyu belirlemek için çalışıyoruz. Çok kısa bir süre sonra partimizin il ve ilçe teşkilatlarıyla sahaya çıkacak ve kentimizin hizmetinde olacağız” dedi.

Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda, il kurucu heyeti ile birlikte kendisine değil şehre fayda sağlayacak en iyi kadroyu belirlemek için çalıştıklarını kaydetti: "DEVA Partisi Gaziantep il ve ilçe teşkilatlarını oluşturma sürecini büyük bir özen ile yürütmekteyiz. İl kurucu heyetimizle birlikte kendisine değil şehrimize fayda sağlayacak en iyi kadroyu belirlemek için çalışıyoruz.”

“KENTİMİZİN HİZMETİNDE OLACAĞIZ”

Çok kısa süre sonra partinin il ve ilçe teşkilatlarıyla sahaya çıkacaklarını belirten Kaya, şu ifadeleri kullandı: “Bu süreçte partimiz teşkilatlarında yer almak için başvuruda bulunan tüm arkadaşlarımızın samimiyetine inanıyor ve hep birlikte Gaziantep’e hizmet edeceğimizi biliyorum. Gaziantep’te yeni bir siyasi anlayışla çıktığımız bu yolda partimize olan yoğun ilgiden mutlu olduğumuzu özellikle belirtmek isterim. Çok kısa bir süre sonra partimizin il ve ilçe teşkilatlarıyla sahaya çıkacak ve kentimizin hizmetinde olacağız."

6 Ağustos 2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz