Şimşek gibi

Gaziantep Basketbol, kulüp başkanlığına Cengiz Şimşek’in seçilmesinden sonrası performansıyla şaşırttı. Kırmızı-siyahlı takım, Şimşek’den sonra oynadığı 8 maçın 7’sinde sahadan galip ayrıldı.

Şimşek gibi

Gaziantep Basketbol son olarak Arel Üniversitesi’ni farklı geçti. Bu hafta Beşiktaş deplasmanında galibiyet hesapları yapılıyor.

Gaziantep Basketbol’da Cengiz Şimşek sonrası yükselen performansı dikkatlerden kaçmıyor. Cengiz Şimşek’in kulüp başkanlığıne seçilmesinden sonra kırmızı-siyahlı takım, çıktığı 8 maçın 7’sinden parkeden galip ayrıldı.

Gaziantep Basktebol son hafta Arel Üniversitesi Büyükçekmece’yi deplasmandan devirdi. Farklı skorun mimarları arasında yeni transfer Jelovac geldi.

Gaziantep Basketbol’un yeni transferi Jelovac Büyükçekmece karşısında adeta şov yaptı. Toplamda attığı 26 sayıyı 9 ribaund ile süsleyen Jelovac 1’de asistlik performansıyla takımının galibiyetinde önemli rol oynadı.

5 ÜÇLÜK 17 SAYI

Kırmızı-siyahlıların tecrübeli oyuncusu Marko Tomas Büyükçekmece potasına attığı 5’te 5 üçlük gönderme başarısı gösterdi. Toplamda 27 dakika sahada kalan Tomas 17 sayı 2 asistlik performans gösterdi.

TAM 9 ASİST

Gaziantep Basketbol’un başarısının kilit isimlerinden olan Sarunas Büyükçekmece maçında da yine üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. 9 asistlik performansıyla takımına katkı yapan Sarunas 7 sayı 3 ribaund ile maçı tamamladı.

JEKİRİ İLK KEZ

Son haftalarda ortaya koyduğu double double performanslarıyla dikkat çeken Tonje Jekiri Büyükçekmece karşısında bu seriye son verdi. 12 sayı 6 ribaund ile maçı tamamlayan Jekiri bu anlamda biraz da dinlenmiş oldu.

12 Mart 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz