Sever ilgi odağı

Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı Abdullah Devrim Sever, partililerin ilgi odağı oldu. Sever, Ak Parti’de siyaset yapmanın büyük onur olduğunu ifade ederek, “ Aday olayım olmayayım Ak Parti ne görev verirse o göreve hazırım” dedi.

Sever ilgi odağı

Gaziantep’in ünlü işadamlarından Abdullah Sever, Ak Parti teşkilatlarında gördüğü ilgiden çok memnun kaldığını söyledi.

Sever, uzun yıllar Gaziantepspor’da yöneticilik yaptığını hatırlatarak, “ Gaziantepspor, uzun yıllar Süper Lig’e damga vurdu. Bugün 2. Lig’e düşmesinden derin bir üzüntü duyuyorum. Öte yandan Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü ile yeniden Süper Lig’e çıkmak için umutlandık. Tüm Gazianteplileri Gazişehir’i kalan maçlarda desteklerini esirmemeye çağırıyorum” dedi.

Abdullah Sever, Ak Parti’de görev istenmediğini ancak görev verildiğini belirterek, şunları söyledi: “ Ak parti misyonu içinde yer almak büyük bir onurdur. Ak Parti geleneğinde görev istenmez, görev verilir. Bize de ne görev verilirse o görevi yapmaya hazırız. Aday ol denilirse, aday oluruz. Parti’de başka görev verilirse ona da varırız. Bizde küskünlük olmaz. Nihayetinde her görevin kendi içinde bir kutsallığı vardır. Ak Parti’nin 24 Haziran’da yine seçimleri kazanacağından kuşkumuz yok. Karşımızda hangi ittifakla gelirlerse gelsinler kazanan yine Ak Parti yine Türkiye, yine Gaziantep olacaktır.”

2 Mayıs 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz