Serdar Önel arı gibi çalışıyor

MHP Milletvekili aday adayı Serdar Önel MHP İl Başkanı Muzaffer Çelik ve Şahinbey İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz’ı ziyaret etti.

Serdar Önel arı gibi çalışıyor

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Seçimi öncesinde MHP aday adaylığını açıklayan Serdar Önel,Genel seçime giden süreçte bugünkü toplantımızda Gaziantep’i temsilen Milletin vekilliğine MHP çatısı altında aday adayı olduğunu vurguladı. İl Başkanı ve Şahinbey İlçe Başkanını ziyaret eden Serdar Önel şunları söyledi: “Milletimizin üzerindeki kara bulutları dağıtacak, ufkunu aydınlatacak, önünü açacak ve huzura kavuşturacak güçlü nefes davamız çatısı altında toplanmıştır. Korkuları kovacak, vehimleri ezecek, zalimleri sindirecek kutlu ses, yurdumun dört bir yanına buradan dağılmak üzere ayağa kalkmıştır. Huzuru müjdeleyecek, kavgayı bitirecek, sevgiyi getirecek, yoksulluğu tarihe gömecek ve işsizliği yok edecek olan Milliyetçi Hareket’in uç beyleri akınlar halinde buradan yola çıkacaklardır. Her biri birbirinden değerli siz milletvekili aday adayı arkadaşlarımla ülkemin her yanına ses vereceğiz. Israrla, kararlılıkla ve büyük bir inançla diyeceğiz ki:

Durmayacağız, beklemeyeceğiz, gecikmeyeceğiz ve asla ihmal etmeyeceğiz. Milletimizin her bir ferdiyle kucaklaşacağız”

MHP İl Başkanı Muzaffer Çelik ve Şahinbey İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz’ı ise aday adayı Serdar Önel’e başarılar dileyerek, teşkilat olarak desteklerini en üst seviyede vereceklerini vurguladılar.

17 Mayıs 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz