Seçkin Koleji’nde muhteşem coşku

Çeyrek asırdır Gaziantep’te eğitim öğretim hayatına devam etmekte olan Özel Seçkin Koleji 2018-2019 eğitim öğretim yılına coşkulu bir törenle başladı.

Seçkin Koleji’nde muhteşem coşku

 Törene Özel Seçkin Koleji kurucuları, idarecileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velileri katıldı. Tören okul bahçesinde İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Tören, Lise Müdürümüz Bahattin Avanaş’ın açılış konuşmasıyla devam etti. Avanaş, öğrencilere ”Geleceğin özgür ve kalkınmış Türkiye’sini yaratacak olan sizlerin, okul öncesinden başlayarak tüm eğitim sürecinizde, başarıdan başarıya koşan bireyler olarak yetişmenizi diliyorum.” dedi. Konuşmasını 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının okulumuza, ülkemize, insanlığa hayırlı olmasını dileyerek sonlandırdı.

İlkokul öğrencilerinin hazırladığı İlköğretim Haftası kutlamalarını izlemek üzere AKM salonuna geçen veliler, büyük bir heyecanla öğrencilerini izlediler. Program Özel Seçkin Koleji İlköğretim Müdürü Eyüp Yılmaz’ın açılış konuşmasıyla başladı. Yılmaz, “Çocuklarımızı uygarlığın yetişkin bir üyesi yapmayı, Atatürkçü hedefleri benimsemiş, araştıran ve sorgulayan, kendi kendine karar verebilen, kararlarının sorumluluğunu taşıyan, çözüm üreten bir nesil olarak yetiştirmeye devam edeceğiz” dedi.2018-2019 eğitim- öğretim yılının okulumuza, ülkemize, insanlığa hayırlı olmasını dileyerek konuşmasını sonlandırdı. Program 1.sınıfların dans gösterileri, müzik dinletisi ve pasta kesimiyle son buldu.

17 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz