Sazlı sözlü şampiyonluk sözü

Gazişehir Gaziantep play-off öncesi sıra gecesinde bir araya geldi. Davullu zurnalı eğlencede futbolcular gönüllerince vakit geçirdi

Sazlı sözlü şampiyonluk sözü

Spor Toto Süper Lig'e çıkma yarışını play-off'la sürdüren Gazişehir Gaziantep, Cuma günü sahasında oynayacağı Boluspor maçı öncesi sıra gecesinde buluştu. Yönetim kurulunun düzenlediği geceye teknik heyet ve futbolcular katıldı. Vur patlasın çal oynasın tadında bir gece yaşayan Gazişehir zorlu maraton öncesi moral depoladı.

STADI DOLDURUN

"Futbolcularımıza ve teknik heyetimize olan güvenimiz tamdır" diye konuşan Konukoğlu, "Ben bu ekiple beraber şampiyon olacağımıza inanıyorum. Ben de takımımızdan aldığım enerjiyle şampiyonluk sözü veriyorum. Gaziantep şehrinden ve taraftarlarımızdan da Cuma günü Kalyon Stadı'nı doldurup bu takıma destek olmalarını istiyorum" diye konuştu.

HALAY ÇEKTİLER

Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu, yöneticilerden Settar Konukoğlu, Murat Güneri ve Yusuf Demsoy'un da katıldığı moral gecesinde kırmızı-siyahlı takım oldukça neşeli anlar yaşadı. Sıra gecesinde futbolcular davul zurna eşliğinde bol bol oyunlar oynayıp, halay çekti. Güzel görüntülerin oluştuğu buluşma görülmeye değerdi.

9 Mayıs 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz