ŞAMPİYON GAZİANTEP LİSESİ

Gaziantep Lisesi Futbol Takımı 2017-2018 eğitim-öğretim yılında Futbol Gençler kategorisinde Gaziantep Şampiyon’luğundan sonra Türkiye Finallerinden de şampiyonlukla döndü.

ŞAMPİYON GAZİANTEP LİSESİ

Şampiyon Gaziantep Lisesi, Amasya’da katıldığı Türkiye yarı finallerine şampiyonluk ipini göğüslerken şehrimizi ise gururla temsil ettiler.

2017-2018 eğitim-öğretim yılında Futbol Gençler kategorisinde Gaziantep Şampiyonu olan Gaziantep Lisesi, Amasya’da yapılan Türkiye yarı finallerinde şehrimizi gururla temsil etti. Gaziantep Lisesi futbol takımı, Beden Eğitimi Öğretmeni Abdülhamit Türkaslan yönetiminde, oynadıkları futbolla alkış alırken Amasya’dan ise şampiyonlukla dönmeyi başardılar. Türkiye Şampiyonu olarak gururumuz olan Gaziantep Lisesi futbol takımı, Amasya’da Ankara Mehmet Rüştü Uzel EML., Rize Spor Lisesi ve Çorum Spor Lisesi ile karşı karşıya geldi.

Abdülhamit Türkaslan, kendilerine yakın ilgi gösterelere teşekkür ederek, “Bizleri misafir eden ve son güne kadar desteklerini esirgemeyen Avrupa, Dünya ve olimpiyat şampiyonu Mahmut Demir’e, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay’a, Rektör yardımcısı Prof. Dr. Telat Özdoğan’a, Amasya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire başkanı Ünal Aydoğan’a, il Sağlık müdürü Dr. Öner Nergiz’e ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Abdullah Kodek teşekkür ediyorum” dedi.

İŞTE SONUÇLAR

Gaziantep Lisesi – Ankara Mehmet Rüştü Uzel EML. 2-2

Rize Spor Lisesi – Gaziantep Lisesi 1-4

Gaziantep Lisesi – Çorum Spor Lisesi 5-1

İstanbul Başakşehir – Gaziantep Lisesi 1-3

FİNAL MAÇI

Gaziantep Lisesi – İstanbul Başakşehir Spor Lisesi 3-2

26 Mart 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz