Şahinbey’in adayıyım!

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Muhittin Bay, önceliğinin Şahinbey olacağını söyledi.

Şahinbey’in adayıyım!

Bay, Şahinbey’de gidilmedik köy ve mahalle bırakmayacağını ifade ederek, “ Gaziantepli tüm aday adayları Gaziantep’e hizmet için adaylık bekliyor. Eğer aday olursam Şahinbey’in milletvekili olacağım. Devletin kaynaklarında önceliğim Şahinbey olacaktır” dedi.

Milletvekili Aday Adayı Muhittin Aday, bugün yapılacak aday tanıtım ve cumartesi yapılacak temayül yoklaması öncesi Ak Parti tüm ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, desteklerini esirgememelerini istedi.

Bay, sözlerini şöyle sürdürdü: “ Tanıtım ve temayül yoklamasında ilk önce Gaziantepli Ak Partililerinin olurunu alacağız. Daha sonra Genel Merkezimiz ve pek tabii Cumhurbaşkanımızın oluruyla Gaziantep’e daha fazla nasıl hizmet getiririz düşüncesiyle aday olacağız. Ankara’da Gaziantep’i en iyi şekilde temsil etmeyi inşallah Rabbim bize nasip eder. Eğer milletvekili olursam, önceliğim Şahinbey olacaktır. Elbette Ak Parti milletvekillerinin hepsinin önceliği Gaziantep’e hizmet etmektedir. Bugüne kadar hiçbir aday adayı veya aday ben Şahinbey’in adayıyım diye çıkmadı. Şahinbey’in sesi ben olacağım. Şahinbey’e hizmet etmek önceliğimiz olacaktır”

Muhittin Bay, 24 Haziran’a kadar gitmedik köy, gitmedik mahalle, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağını tüm şer ittifaklara rağmen Cumhurbaşkanını yeniden seçtireceklerini, Ak Parti’yi yeniden iktidar yapacaklarını kaydetti.

2 Mayıs 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz