Şahinbey Ampute tutulmuyor

Bu hafta da kendi evinde oynadığı ilk karşılaşmada TSK’yı 7-0 gibi net bir skorla mağlup ederek galibiyet serisi yakaladı.

Şahinbey Ampute tutulmuyor

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı geçtiğimiz hafta deplasman da İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nı 8-0 mağlup ettikten sonra bu haftada kendi evinde TSK’yı 7-0 mağlup ederek üst üste ikinci galibiyetini farklı skorlarla aldı.

2018/2019 Sezonuna hızlı başlayan Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı geçtiğimiz hafta deplasman da İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nı 8-0 mağlup ederek tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Türkiye Kupasını müzesine getiren mavi beyazlı ekip ardından 8-0 galibiyetle moral bulmuştu. Bu hafta da kendi evinde oynadığı ilk karşılaşmada TSK’yı 7-0 gibi net bir skorla mağlup ederek galibiyet serisi yakaladı. Oldukça keyifli geçen karşılaşmayı Gaziantep AK Parti Milletvekili Müslüm Yüksel, Gaziantep Bölge Adliye Mahkemeleri Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yalçın, Gaziantep İl Jandarma Alay Komutanı Albay Halil Uysal, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Av. Hasan Teke ve taraftarlar izledi.

AMPUTE SAHASI AÇILDI

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun büyük gayretleri ve çalışmaları sonrasında yaptırılan Ampute sahası TSK maçıyla açılmış oldu. Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı yeni sahasında oynan TSK maçından galip ayrılarak, stadın açılışını galibiyetle yapmış oldu.

SAHAYA GALİBİYET PAROLASI İLE ÇIKTILAR

Kendi sahasında oynadığı ilk karşılaşmada TSK karşısında mutlak galibiyetle çıkan Şahinbey Ampute Futbol Takımı karşılaşmanın ilk yarısını Fatih Şentürk, Rahmi Özcan ve Kudrat’in attığı iki gollerle 4-0 üstün tamamladı. İkinci yarıya da hızlı başlayan mavi beyazlı ekip Mubarık, Kudrat ve Feyyaz’ın attığı gollerle maçtan 7-0 galip ayrılmasını bildi.

HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, alınan galibiyetten dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Öncelikle her iki takımını da sahada ortaya koymuş oldukları centilmence mücadeleden dolayı kutluyorum. Takımız bu sene ligde oldukça iddialı. Geçtiğimiz hafta rakibini deplasmanda 8-0 mağlup etti. Bu haftada TSK maçını 7-0 gibi çok açık bir farkla kazandı. İnşallah bu sezon hedefimiz şampiyon olmak. Bu anlamda çok güzelde bir tesis inşa ettik. Takımız iyi gidiyor. Ben kulüp başkanımızı, yöneticileri, teknik ekibimizi ve futbolcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

 

 

2 Aralık 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz