Rektör Yılmaz’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, “Ramazan Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm halkımızın bayramını kutladı.

Rektör Yılmaz’dan Ramazan Bayramı Mesajı

“BAYRAMLAR, İNSANLAR ARASINDAKİ HOŞGÖRÜYÜ ARTIRAN MANEVİ BİR DEĞERE SAHİPTİR”

Rektör Prof. Dr. Yılmaz yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “On bir ayın sultanı olan mübarek Ramazan ayını geride bırakıyoruz. Tüm İslam Alemi tarafından birlik ve beraberlik duygusu içinde Ramazan Bayramını kutlayacağız.

Bayramlarımız; toplumumuzda bağları kuvvetlendiren, dargınlıkların son bulmasına vesile olan nadide ve özel günlerdir. Bayramlar, insanlar arasındaki hoşgörüyü artıran manevi bir değere sahiptir. Büyük küçük hepimizin büyük bir coşku ile kutladığı bu günler, tüm İslam Aleminde özel bir yere sahiptir. En iyi değerlerin hatırlanıp yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı dostluk ve kardeşlik duygularının pekiştiği bir bayramı daha yaşamının mutluluğu içindeyiz. Hoşgörü, kardeşlik, birlik ve beraberlik ruhuyla yaşayacağımız Ramazan Bayramının, bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini dilerim. Bu duygularla beraber tüm İslam Aleminin, milletimizin, öğretim elemanlarımızın, idari personelimizin, öğrencilerimizin ve Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini temenni ederim”.

13 Haziran 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz