Rektör oğlunun nikahı böyle olur!

Ekonomik sıkıntılarla boğuştuğumuz şu günlerde kriz dinlemeyerek, mobilya alımı için on binlerce lira ödediği ortaya çıkan Gaziantep Üniversitesi(GAÜN) Rektörü Ali Gür, bu kez oğlunun düğünüyle dikkat çekti.

Rektör oğlunun nikahı böyle olur!

Ekonomik sıkıntılarla boğuştuğumuz şu günlerde kriz dinlemeyerek, mobilya alımı için on binlerce lira ödediği ortaya çıkan Gaziantep Üniversitesi(GAÜN) Rektörü Ali Gür, bu kez oğlunun düğünüyle dikkat çekti. Hiçbir masraftan kaçınmayan Gür’ün oğlu Furkan’ın nikâhını GAÜN Mâvera Kongre ve Sanat Merkezi kıydırması dikkat çekti.  Gür’ün bu hareketi yine tartışma yarattı.

Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür, tartışma yaratmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘tasarruf tedbirleri ve şatafattan uzak durun’ çağrılarına uymayan Gür, skandallarına bir yenisini daha ekledi.

MASRAFTAN KAÇINMIYOR

Geçtiğimiz aylarda Üniversite Vakfı üzerinden makam arabasını yenileyen Rektör Ali Gür, Audi A6 makam arabasını beğenmeyerek, bugün piyasa değeri 1 milyon liraya aşan Mercedes marka makam arabası almıştı. Daha sonra makam odası için 150 bin lirayı aşan masraftan kaçınmamıştı.

ÜNİVERSİTEYİ OĞLUNUN NİKAHI İÇİN KULLANDI

Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür, bu kez de oğlunun nikâhıyla gündeme geldi. Aynı zamanda gazeteci-yazar Mehtap Yılmaz’ın eşi olan Gür, oğlunun nikâhı için hiçbir masraftan kaçınmadı. Her seferinde tepki çeken işlere imza atan Gür, oğlunun nikahı için ise GAÜN Mâvera Kongre ve Sanat Merkezi’ni kullandı.

NİKAHA KİMLER KATILDI?

Öte yandan Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç’ın kıydığı nikahta, iş ve siyaset dünyasından katılımın az olduğu gözlendi. Nikâha AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin ile AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, İl Müftüsü Ahmet Çelik ve davetliler katıldı.

1 Ekim 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz