Rekor destek

Gaziantepspor’un başlattığı kombine kart kampanyası yoğun bir ilgi ile karşılarken, açık arttırmayla satışa çıkan VIP A 1. Sıra Kombine kartının sahibi 31 bin TL ile Milano Dekarasyon Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Zahteroğlu oldu. İş insanı Güney Dağdevire

Rekor destek

Gaziantepspor’un başlattığı kombine kart kampanyası yoğun bir ilgi ile karşılarken, açık arttırmayla satışa çıkan VIP A 1. Sıra Kombine kartının sahibi 31 bin TL ile Milano Dekarasyon Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Zahteroğlu oldu. İş insanı Güney Dağdeviren de bin kombine alarak rekora imza attı.

Gaziantepspor’un 50. Yılına özel kampanya ile açık arttırmayla satışa çıkardığı VIP A 1. sıra Kombine kartının sahibi belli oldu. Milano Dekarasyon Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Zahteroğlu 31 bin TL VIP 1. sıra kombine kartının sahibi oldu.

DAĞDEVİREN’DEN REKOR

Öte yandan Grand Park Düğün Organizasyonları Yönetim Kurulu Başkanı ve Gaziantepspor As Başkanı Güney Dağdeviren de kombine kart kampanyasına bin adet kombine alarak destek oldu. Bu sayı aynı zamanda rekor düzeyinde.

 

12 Ağustos 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz