PTT Afrin’e şube açıyor

PTT'nin 178. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Gaziantep PTT Başmüdürlüğüne işlem yaptırmak üzere gelen 178. müşteri, sürpriz hediyelerle ödüllendirildi.

PTT Afrin’e şube açıyor

PTT Gaziantep Başmüdürlüğü, teşkilatın 178. kuruluş yıl dönümü mutluluğunu, düzenlediği sürpriz etkinlikle müşterileriyle paylaştı. Başmüdür Zekai Özkan, hizmet binasında düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'nin en eski ve en köklü kurumlarından biri olan PTT'nin 178. yıl dönümünü büyük bir gurur ve onurla kutladıklarını ifade etti.

SINIR ÖTESİNDE HİZMET VERİYORUZ

PTT'nin kuruluş tarihçesi hakkında bilgi veren Özkan, Gaziantep Başmüdürlüğü olarak 14 PTT merkezi, 57 PTT şubesi, 10 PTT acentesi olmak üzere 81 iş yeri, 65 ATM, 4 mobil PTT aracı, 188 hizmet aracı ve 652 personelle Gaziantep'e posta, banka, kargo, lojistik, sigorta ve e-ticaret alanında hizmet verdiklerini aktardı. Sınır ötesinde de hizmet verdiklerine işaret eden Özkan, şunları kaydetti: "Gaziantep PTT Başmüdürlüğü olarak koordinatörlüğünü yaptığımız Fırat Kalkanı Harekatı kapsamındaki Cerablus, Bab, Çobanbey, Azez ve Mare'de PTT işletmelerinde hizmet veriyoruz. Zeytin Dalı Harekatı kapsamında da Afrin ve Cinderes'te önümüzde günlerde faaliyete başlayacağız. Racu ve Bülbül beldelerindeyse fizibilite çalışmalarımız devam ediyor."

24 Ekim 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz