Polisten kaçarken ayağını kırdı

Gaziantep’te geçtiğimiz günlerde araç çaldıkları iddiasıyla aranan 6 şüpheli, çaldıkları otomobil ile birlikte yakalandı.

Polisten kaçarken ayağını kırdı

 Şüphelilerden 3’ü hırsızlık ve uyuşturucu madde kullanmaktan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Diğer şüpheliler ise serbest bırakıldı. Şüphelilerden biri polisten kaçmak isterken duvardan atladığı sırada iki ayağını da kırdı.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, vatandaşların daha güvenli ve huzurlu yaşaması için özverili çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Gaziantep’te meydana gelen bir aracın çalınması olayını gerçekleştirilen şüphelilerin tespit ve yakalanması için ekipler hareke geçti.

POLİSTEN KAÇMAK İSTEDİ AYAĞINI KIRDI

Çalınan aracın Beykent Mahallesi’nde olduğu bilgisine ulaşan ekipler, bölgede tedbirini aldı. Şüpheli şahıslarla ile birlikte aracı fark eden polis ekipleri, aracı durdurmak isteyince araç içerisindeki şahıslar araçtan inerek kaçmaya başladı. Şüphelilerde M.C.Ç  kaçmak isterken atlamak istediği duvar üstünden düşerek iki ayakları kırık olarak yakalandı.

3’Ü TUTUKLANDI, 3’Ü SERBEST BIRAKILDI

C.T., M.A.T., Y.M.Ç., S.Ö. ve M.A.D isimli şüpheli şahıslar ise yapılan çalışmalar sonunda gün içerisinde farklı yerlerde yakalanarak gözaltına alındı. Araç üzerinde yapılan incelemelerde,  2 adet çalıntı plakanın araca takılı olduğu anlaşıldı. Araçta yapılan aramalarda da uyuşturucu madde aparatı ele geçirildi. Yakalanan şüpheli şahıslara oto hırsızlığı, otodan plaka hırsızlığı ve uyuşturucu madde kullanmaktan 3 ayrı yasal işlem yapıldı. adli makamlara sevk edilen şüphelilerden  M.C.Ç,  M.A.T ile S.Ö isimli şahıslar tutuklanarak cezaevine teslim edildi. C.T., Y.M.Ç  ve M.A.D ise adli makamlarca serbest bırakıldı.

11 Haziran 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz