Özseven: Kurban Bayramı kutlu olsun

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (GSMMMO) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özseven Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Özseven: Kurban Bayramı kutlu olsun

Özseven mesajında şu cümlelere yer verdi: 

“Büyük bir heyecan ve mutluluk içerisinde karşıladığımız bayramlar; dostluğun, birlik ve beraberliğin önemsendiği, kırgınlıkların ve dargınlıkların bir tarafa bırakıldığı, gönüllerin birbirine yakınlaştığı özel günlerdir.

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve sosyal yardımlaşma ile dayanışma duygularının en güzel göstergesi olan, bir mübarek Kurban Bayramını daha karşılamanın mutluluğu içerisinde bulunmaktayız.

Bizler için sayısız hikmet ve derin anlamı olan kurban ibadetini yerine getirmekle mükellef, gerekli şartları taşıyan kişiler hem ibadetlerini gerçekleştirmiş olmakta hem de sosyal yardımlaşma ile ihtiyacı olan kişilere destek vermektedirler.

Bu duygu ve düşüncelerle başta milletimiz olmak üzere tüm İslam âleminin, meslek mensuplarımızın ve Gaziantep’teki tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutlar, bayramın getirdiği kardeşlik, dayanışma ve kaynaşma ruhu ile tüm dünyanın barış, huzur ve esenlik içinde yaşamasını temenni ederim. “

 

8 Ağustos 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz