Özkeçeci yeniden aday

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, 25 Şubat’ta yapılması planlanan il kongresinde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yeniden aday gösterildiğini açıkladı.

Özkeçeci yeniden aday

Gaziantep’te aylardır merakla beklenen AK Parti Gaziantep İl Başkanı’nın kim olacağı sorusu netlik kazandı. Mevcut Başkan Eyüp Özkeçeci AK Parti Genel Merkez ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeniden aday gösterildiğini duyurdu.

ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı için Ankara’ya giden AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep dönüşünde havalimanında bir grup partili tarafından çiçeklerle karşılandı. AK Partili Özkeçeci parti il başkanlığı için yeniden aday olacak.

ÖZKEÇECİ TEŞEKKÜR ETTİ

3 yıldır AK Parti İl Başkanlığı görevini yürüten Özkeçeci yeniden aday gösterildiği bildiren bir açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından 25 Şubat’ta yapılması planlanan kongrede yeniden aday olduğunu duyuran Özkeçeci, şunları paylaştı: Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın  tensipleriyle, şahsıma yeniden tevdi edilen Gaziantep İl Başkanlığı görevinden dolayı, başta Sayın Genel Başkanımıza, Teşkilat Başkanımız Mustafa Aktaş’a, Sayın Metin Bulut’a, Sayın Mahmut Sami Nallı’ya ve bu süreçte desteklerini esirgemeyen Gaziantep Milletvekillerimiz; Mehmet Şimşek’e, Abdulhamit Gül’e, Ahmet Uzer’e, Şamil Tayyar’a Canan Candemir Çelik’e, Nejat Koçer’e, Mehmet Erdoğan’a ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin'e şükranlarımı sunuyorum. AK PARTİ bir davanın adı ve Allah'ın izni ile bu kutlu davayı hep birlikte daha ilerilere taşıyacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

28 Ocak 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz