OSB’de Çadır Camii ibadete açılıyor

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi(GAOSB) Eğitim Kampüsü Çadır Camii ibadete açılıyor. OSB Başkanı Deniz Köken, yaklaşık 7 ay önce temeli atılan camiinin yarın Cuma namazına müteakip ibadete açılacağını söyledi.

OSB’de Çadır Camii ibadete açılıyor

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde bir camii daha ibadete açılıyor. Bölgede kısa bir süre içerisinde inşaatı tamamlanan GAOSB Eğitim Kampüsü Çadır Camii bu hafta ibadete açılacak. İbadete açılmasıyla bölgede büyük bir eksikliğin giderileceği camii ile OSB’ye bir camii daha kazandırılmış olacak.

7 AYDA TAMAMLANDI

Yaklaşık 7 önce temeli atılan caminin 4 bin kişilik yeni caminin temel atma töreni Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar , Vali Yardımcısı Alaaddin Serdar Polat, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Eski Ak Parti Milletvekili Mehmet Sarı, İl Müftüsü Ahmet Çelik, Osb Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Köken , OSB Yönetim Kurulu ve sanayicilerin de katılımıyla dualarla yapılmıştı.

KÖKEN’DEN AÇILIŞA DAVET

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Deniz köken, camii inşaatının kısa süre içerisinde tamamlandığını bildirerek, açılış için gün verdi. Köken, GAOSB Eğitim Kampüsü Çadır Camii’nin açılmasıyla bölgede camii eksikliğinin de bir bakıma giderildiğini belirterek, “GAOSB Eğitim Kampüsü Çadır Camiimizi, 5 Ekim’de Cuma namazına müteakip ibadete açıyoruz” diye konuştu.

3 Ekim 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz