OSB ve Nizip’e arıtma tesisi

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep’in sorunlarını Ankara’ya taşıdı.

OSB ve Nizip’e arıtma tesisi

 Kentte yürütülen projelerin son durumu ile ilgili ilgili bakanlıklara bilgi veren Şahin, OSB bölgesi ve Nizip’e arıtma tesisi yapılması konusunda Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile istişarelerde bulundu.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, dün Ankara’da yoğun bir gün geçirdi. Gaziantep’in sorunlarını ve projeleri ile bakanların karşısında çıkan Fatma Şahin, görüş alışverişinde bulundu.

Gaziantep Valisi Davut Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan, Müslüm Yüksel, Ali Şahin, Mehmet Sait Kirazoğlu ile birlikte Şahin, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir araya geldi.

Fatma Şahin ve beraberindeki heyetin gündeminde Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi(OSB) ve Nizip İlçesi’ne yapılması planlanan arıtma tesisi vardı.

Nizipli Bakan Abdulhamit Gül ile birlikte konuyu Murat Kurum ile görüşen Şahin, olumlu bir görüşme gerçekleştirdi. Başkan Şahin, konuya ilişkin sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: “OSB bölgesi ve Nizip ilçemize arıtma tesisinin yapılması konularında istişarelerde bulunduk.”

18 Temmuz 2019 (Talip Öztürk)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz