Nurgül Yeşilçay yemeğe geliyor!

Yeni sezonda izleyicinin karşısına çıkacak ve ilk çekimleri Gaziantep’te yapılan Gülperi dizisinin oyuncularından Nurgül Yeşilçay, Gaziantep’e hayran kaldığını söyledi.

Nurgül Yeşilçay yemeğe geliyor!

Yeşilçay, “Yemekleri güzeldi, çok yedik. Harika zaman geçirdik. Yemekler için tekrardan gidebilirim” dedi.

Bir süredir dizilerden uzak olan Nurgül Yeşilçay, yeni sezonda Gülperi dizisiyle ekrana dönüyor. Gaziantep’teki çekimleri biten dizinin çekimleri İstanbul’da devam ediyor.  Timuçin Esen ile birlikte kamera karşısına geçen Yeşilçay’ın dizisi merakla beklenirken, ünlü oyuncu, Antep’in yöresel yiyeceklerinin de tadını bol bol çıkardı. Dizi çekimleri sırasında sosyal medya hesabından Gaziantep mutfağına olan hayranlığını çektiği fotoğraflarla takipçileri ile paylaşan Yeşilçay, bir daha kilo almak istemediğini belirterek eğer kilo alırsa birilerinin müdahale etmesini de vurguladığı esprili bir paylaşım yapmıştı.

YEMEKLER İÇİN TEKRAR GELEBİLİRİZ

Gaziantep yemekleri karşısında hayli savunmasız kalan güzel oyuncu, son olarak İstanbul’da Gaziantep’e olan hayranlığını dile getirdi. Önceki akşam başrolünü oynadığı, ‘Gülperi’ dizisinin çekimleri için Bebek’te olan Yeşilçay, ilk sahneler için gittiği Gaziantep’e hayran kaldığını söyledi. Yeşilçay, “Yemekleri güzeldi, çok yedik. Harika zaman geçirdik. Yemekler için tekrardan gidebilirim” dedi.

2 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz