NTO’da taşıt semineri

Gaziantep Ticaret İl Müdürlüğü ve Nizip Ticaret Odası (NTO) işbirliği ile Nizip Ticaret Odası Meclis Toplantı Salonunda “İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti” konulu seminer düzenlendi.

NTO’da taşıt semineri

Düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bekir Karabacak “Bugün bu semineri düzenleme amacımız İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında yayımlanan yönetmelik ile ilgili üyelerimizin doğru bir şekilde bilgilendirilmesidir.” dedi. Yayımlanan yönetmelik ile İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticaretine düzenleme yapıldığını belirten NTO Başkan Yardımcısı Bekir Karabacak “Bizlere değerli zamanını ayırarak Odamıza teşrif eden Gaziantep Ticaret İl Müdürü Sayın Bilal Yazıcı’ya ve toplantımıza katılan tüm üyelerimize teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Gaziantep Ticaret İl Müdürü Bilal Yazıcı tarafından katılımcılara geniş bir sunum yapıldı. Yapılan bilgilendirmenin ardından Ticaret İl Müdürü Bilal Yazıcı ile katılımcılar arasında soru cevap şeklinde istişareler yapılarak seminer tamamlandı. Düzenlenen seminere Nizip Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Hüseyin Kök, NTO Meclis Üyeleri Müslüm Aksoy, İbrahim Demir ve çok sayıda sektör temsilcisi de katıldı.

26 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz