Nokia 9 PureView bekleyenlere müjdeli haber!

Nokia geçtiğimiz ay düzenlenen MWC 2019’da dünyanın ilk beş arka kameralı akıllı telefonu olan Nokia 9 PureView‘i resmi olarak tanıttı. Ön incelemesini sizlerle paylaştığımız telefon kısa süre sonra kullanıcılar ile buluşacak.

Nokia 9 PureView bekleyenlere müjdeli haber!

Nokia’nın bu yeni amiral gemisinin Avrupa’da kullanıcılar ile buluşmasının Nisan ayını bulacağı düşünülüyordu. Ancak, ortaya çıkan yeni raporlar sevkiyatların 15 Mart tarihinde yani yarın itibariyle başlayacağını açıkladı.

 

Nokia 9 PureView sevkiyatları başlıyor!

Amazon Almanya ilk teslimat için 25 Mart tarihini açıklarken, diğer internet sitelerinde şu anda cihazın 9 – 10 gün içerisinde teslim edilebileceği belirtiliyor. Bu kapsamda Mart ayı bitmeden cihazlar kullanıcılara ulaşmış olacak.

5 arka kameralı Nokia 9 PureView özellikleri ve fiyatı / Nokia 9 PureView fiyatı

Nokia 9 PureView modelinin Almanya satış fiyatı 649 Euro olarak açıklandı. Gelin, şimdi Nokia’nın amiral gemisinin özelliklerini kısaca hatırlayalım.

 

Bu yıl satışa sunulan amiral gemilerinde yer alan Snapdragon 855’in aksine, gücünü Snapdragon 845‘ten alan telefon, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip. 5.99 inç büyüklüğündeki ekranı 1440×2880 piksel çözünürlük sunan Nokia 9 PureView, 3320 mAh kapasiteli bataryadan besleniyor.

15 Mart 2019 (ShiftDelete.Net)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz