Nokia 6.2 ile 7.2’nin çıkış tarihi hakkında söylenti

Nokia son model telefonları hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Nokia 6.2 ile 7.2’nin çıkış tarihi hakkında söylenti

Türkiye’de resmi olarak faaliyetlerini sürdüren Nokia, Nokia 6.2 ve Nokia 7.2 isimli iki yeni model telefonunu geliştirmeye devam ediyor.

Daha önce Nokia 7.2’nin kılıfı ile beraber internet medyasına düşmesi, dikkatleri kendi üzerine çekmişti. Bu konu ile ilgili Twitter üzerinden bilgiler paylaşan Nokia_Anew isimli bir kullanıcı, iki modelin çıkış tarihi hakkında söylentiler yayıyor.

Nokia 7.2 kılıfı ile birlikte ortaya çıktı Nokia 7.2 kılıfı ile birlikte ortaya çıktı

Ortaya çıkan bazı görselleri yeni Nokia telefon modeline işaret ediyor. Nokia 7.2 olması beklenen modelin, kılıfı ile birlikte tasarım detayları da ortaya çıktı. Nokia 7.2 kılıfı ile birlikte görüntülendi.

Nokia son model telefonları için ne düşünüyor?

Huawei Mate 20 Pro ile benzer bir kamera kurulumuna sahip olan Nokia 7.2, kendisinin bir alt versiyonu olan 6.2 ile birlikte 48 megapiksellik bir kameraya sahip olacak.

Rusya ve Hindistan pazarlarında satışa sunulmak üzere resmi olarak lisanslanan iki modelinden umutlu olan Nokia, çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi vermedi.

Söylentilere göre orta – üst segment arasında olacağı düşünülen cihazların çıkış tarihi, Ağustos’un son günleri ile Eylül’ün ilk günleri arasında yer alan tarihlerden biri için duyurulacak. Rusya ve Hindistan marketleri için sertifikasyon işlemleri tamamlanan telefonların şimdiden hazır olması, Ağustos ayını işaret ediyor gibi gözüküyor.

Nokia’nın bu yeni iki ürünü, 120 derecelik bir kamera açısına sahip olacak ve yuvarlak bir kamera modülü ile hizmet verecek. Nokia 6.2, “Daredevil” adını kullanacak iken Nokia 7.2 ise “Star-Lord” ismini kullanacak. Sizce, Nokia’nın yeni üyeleri ne zaman piyasaya sürülür?

21 Temmuz 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz