MÜLAKAT DÖNEMİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, “AK Parti Gaziantep Teşkilat Toplantısı” katılmak üzere gece saatlerinde geldiği Gaziantep’te yoğun bir gün geçirdi.

MÜLAKAT DÖNEMİ

 Kandemir, AK Parti İl ve İlçe Başkanlıkları için çeşitli görüşmeler gerçekleştirdi.  Belediye Başkanları ve partililerle bir araya gelen Kandemir, yaklaşan kongre öncesi nabız yokladı. HABER’in edindiği bilgilere göre, Kandemir yeni dönemde göreve getirilen il ve ilçe başkanlarının yönetimine alacağı isimlerin mülakata tabi tutulacağını bildirdi.

Kongre sürecinin başladığı AK Parti’de Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir dün Gaziantep’e geldi. Kandemir yaklaşan il ve ilçe kongreleri öncesi partinin önde gelen isimleri ve teşkilatlarla görüşmeler gerçekleştirdi.

TEŞKİLATLARLA GÖRÜŞTÜ

Önceki gün gece saatlerinde Gaziantep’e gelen Erkan Kandemir, ilk olarak il yönetimi,  il kadın kolları, ve il gençlik kolları teşkilatıyla kahvaltıda buluştu. Gaziantep Mutfak Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen buluşmaya Milletvekilleri Ahmet Uzer, Derya Bakbak ve Nejat Koçer, İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de katıldı.

FATMA ŞAHİN’E MAKAMINDA ZİYARET

Kandemir’in buradaki toplantının ardından İl Teşkilatı’nda da parti yöneticileri ve partililer ile bir araya geldi. Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret eden Kandemir, Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projeler hakkında Başkan Fatma Şahin’den bilgi aldı, değerlendirmelerde bulundu. Kandemir, Gaziantep Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK) iş birliğinde hayata geçirilen Gaziantep modelinin hem ülkeye hem de şehre yeni bir vizyon kazandırdığını söyledi.

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

Kandemir’in bir sonraki durağı ile Şahinbey İlçe Teşkilatı oldu. Burada partililer bir toplantı gerçekleştiren Kandemir, sonrasında ise Şehitkâmil ilçe Teşkilatı’nda partililer ile bir araya geldi.  Kandemir, il ve ilçe başkanlıkları için görüş alışverişinde bulundu.

MÜLAKATA TABİ TUTULACAKLAR

Kandemir, il ve ilçe başkanlıklarına getirilecek isim için yaptığı görüşmelerin ardından Genel Merkez’e rapor sunacağı öğrenildi.   Öte yandan Kandemir’in gün boyunca gerçekleştirdiği göreve getirilecek başkanların yönetime alacağı isimlerin mülakata tabi tutulacağını bildirdiği öğrenildi.

9 Ocak 2020 (Talip Öztürk)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz