MMO’dan üyelerine indirim protokolü

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Gaziantep Şubesi, bu dönem başlattığı anlaşmalı kurumlar çalışmalarına bir yenisi daha eklendi.

MMO’dan üyelerine indirim protokolü

MMO ve Oli Center arasında imzalanan sözleşme ile oda üyeleri market şubelerinde tüm alışverişlerde yüzde 5 indirim tanınmasına olanak sağladı.

Üyelerine sağlık, eğitim, akaryakıt, kargo vb. giderlerinde, yaptığı anlaşmalarla indirimler kazandıran MMO, indirimli market anlaşmaları imzalayarak üyelerinin bütçelerine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Yüzde 5 indirim olanağı

Oli Center ile sözleşme imzalayan MMO, üyelerine yönelik tüm Oli Center Şubelerinde ve tüm alışverişlerde yüzde 5 indirim tanınmasına olanak sağladı. MMO Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ovayolu ve Oli Center Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Yorguner tarafından imzalanan “İndirimli Market Sözleşmesi” tüm MMO Gaziantep Şube üyelerini kapsıyor.

Yerel markalara destek

Yerel marketlerin, bulundukları kentin ekonomisine büyük katkı sağladığını dile getiren Ovayolu, bu anlaşma ile hem üyelerinin bütçesine hem de kentin ekonomisine katkı sağlamayı hedeflediklerini belirtti. Ovayolu, ayrıca vergilendirilen kazançlarını Gaziantep’te yatırıma dönüştüren yerli markaların desteklenmesinin ve tercih edilmesinin yaşadığımız ekonomik sıkıntılara bir nebze olsun yarar sağlayacağını ifade etti. Bu nedenle üyelerimizin ve tüm vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarında yerli markaları tercih etmelerinin yerinde olacağını da sözlerine ekledi. 

9 Ağustos 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz