MMO’dan onur plakeleri

TMMOB Makine Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi, genel üye ve danışma kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda meslekte 25 yılını aşan üyelere onur plaketleri takdim edildi.

MMO’dan onur plakeleri

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Genel Üye ve Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşması Şube Başkanı Hüseyin Ovayolu Ve Makina Mühendisleri Odası Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener tarafından yapıldı. Toplantıda sekiz aylık Şube çalışmaları hakkında bilgiler sunuldu ve değerlendirmeler yapıldı. Yapılan kurs, eğitim ve seminer çalışmaları, etkinlikler, basın açıklamaları, anlaşmalı kurum çalışmaları, makina ofis, makina mobil, yapılan ziyaretler ve yakın süreçte planlanan etkinlikler hakkında Şube Sekreteri Esra Elitaş tarafından bilgiler aktarıldı. Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener tarafından ise ülke gündemi ile ilgili değerlendirmeler yapıldı ve oda çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

ONUR PLAKETLERİ VERİLDİ

Toplantı sonunda, Makina Mühendisleri Odası’nın, kuruluşundan bu güne, tarihe tanıklık eden, işinden, ailesinden zaman ayırarak Oda’yı, mesleğini bu günlere taşıyan, özveri ile mesleğini icra etmeye çalışan ve bir ömrü mesleğine adayan, meslekte 55, 50, 45, 40 ve 25. yılını dolduran üyelere Onur Plaketleri takdim edildi.

Plaket Töreni sonrasında canlı müzik eşliğinde kokteyl verildi ve kokteylde üyeler eğlenme fırsatı buldular.

26 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz