MMO’DAN BİR İLK : “MAKİNA OFİS”

Üyelerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran, Makina Mühendisleri Odası, Gaziantep’te bir ilk olan MAKİNA OFİS’i üyelerinin hizmetine sundu.

MMO’DAN BİR İLK : “MAKİNA OFİS”

Son dönemlerde, Avrupa’da ve Türkiye’de gittikçe yaygınlaşan ortak çalışma ofislerine benzer bir yapı oluşturarak, Şube Hizmet Binasında, üyelerinin yararlanabileceği, günlük çalışma ve iş toplantılarını düzenleyebileceği MAKİNA OFİS, MMO Gaziantep Şubesinde hizmete girdi.

Üyelerine yönelik çalışma ofisi olarak planlanan Makina Ofis’te üyeler, bire bir iş görüşmelerini, yeni iş bağlantılarını, misafir/müşteri ağırlamalarını, teknik konularda bilgi paylaşımı ve araştırmalarını, meslektaşlar ile görüşmelerini, proje çalışmalarını vb. tüm teknik çalışmalarını yapabilecekler. Bir çalışma ofisinde bulunması gereken bilgisayar, yazıcı, internet, teknik yayın, doküman, kırtasiye vb. ofis ihtiyaçları da Makine Ofis’te bulunmaktadır.

Özellikle home ofis olarak çalışan, emekli olup iş hayatına devam eden, herhangi bir iş yeri olmayıp danışman olarak hizmet üreten veya bir iş görüşmesi için şehir merkezini tercih eden üyeler için oldukça faydalı olacağı düşünülen, MAKİNA OFİS, Gaziantep’te bir ilk olarak MMO’da faaliyete girmiştir.

16 Nisan 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz