Mesut Özil İstedi, Amine Gülşe Artık Öpüşme Sahnelerinde Yer Almayacak

Ünlü futbolcu Mesut Özil, nikah masasına oturacağı Amine Gülşe'ye şart koştu. Amine, artık yapımcılarla anlaşıp öpüşme sahnelerinde yer almayacak.

Mesut Özil İstedi, Amine Gülşe Artık Öpüşme Sahnelerinde Yer Almayacak

2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe ile İngiliz takımı Arsenal'in yıldız futbolcusu Mesut Özil, Haziran'da evlenecek. Amine Gülşe nikah öncesi müstakbel eşine bundan böyle rol alacağı dizi, klip ya da sinema filmlerinde öpüşmeyeceğine, yakınlaşma sahnelerini de kabul etmeyeceğine dair söz verdi.

MESUT ÖZİL: TÜRK ADETLERİNE GÖRE YETİŞTİRİLDİM

Mesut Özil kısa bir süre önce yaptığı röportajda şunları söylemişti: ''Almanya'da doğup büyümüş olabilirim. Ama Türk örf ve âdetlerine göre yetiştirildim. Nişanlım Amine de bunu gayet iyi biliyor.''

ÇOK GERİLİYORUM

Amine Gülşe 2015'te Show TV'de gösterilen 'Asla Vazgeçmem' dizisinde başrol arkadaşı Tolgahan Sayışman ile öpüşmüştü. Amine, ''Öpüşme sahneleri senaryonun bir parçası. Yapmak zorundayız. Ama itiraf edeyim ki, çok geriliyorum. Aklıma Tolgahan'ın eşi Almeda Abazi geliyor. Hayatımda biri olsa kabul etmezdim'' demişti. Amine Gülşe artık yapımcılara ''Öpüşme sahnesi istemiyorum'' diyecek.

11 Şubat 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz