MEHMET YILMAZ EZBER BOZDU

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz farkını ortaya koydu. Ak Parti’nin kuruluşundan bu yana bir ilk yaşandı.

MEHMET YILMAZ EZBER BOZDU

AK Parti Şehitkamil İlçesi, bir yıllık faaliyetlerini 110 sayfalık dergide topladı. 2023 Hedefi’ne Şehitkamil İlçe Başkanı Yılmaz, 1 yılda sivil toplum örgütleri, cenaze definleri, hasta ziyaretleri ve taziye ziyaretleriyle toplam 2023 ziyaret gerçekleştirerek, 2023 hedefini yakaladı!

AK Parti Şehitkâmil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz’ın “İlçe Başkanlığı Faaliyet Bülteni” adı altında yayımladığı dergi, Ak Parti tarihinde bir ilki gerçekleştirdi. İlk kez bir AK Parti teşkilatı, faaliyetlerini anlatan 110 sayfalık bir dergi çıkardı.

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, ezber bozdu. Belediyelerden alışa geldiğimiz faaliyet raporları yayınlarını ilk kez bir parti ilçe başkanlığı çıkardı. Şehitkamil İlçe Başkanlığı 110 sayfadan oluşan faaliyet raporları altında çıkardığı dergide 1 yıllık icraatına yer verdi.

2023 ZİYARET

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz imzalı dergide, milletvekilleriyle yapılan röportajlara yer verildi. Dergide dikkat çeken bir detay ise gözlerden kaçmadı. 1 yılda sivil toplum örgütleri, cenaze definleri, hasta ziyaretleri ve taziye ziyaretleriyle, nikah, düğün ve diğer ziyaretler olmak üzere toplam 2023 ziyaret gerçekleştirilmiş. Bu faaliyet ve ziyaretler dergide fotoğraflarla tek tek belgelendirilmiş.

BİR İLK

Lüks kuşe kağıda basılan dergi, ilklere imza attı. 18 yıllık AK Parti geçmişinde Gaziantep’te böyle bir dergi ilk defa yayınlandı. İl Başkanlığı ve diğer ilçe başkanlıklarında bugüne kadar böyle bir dergi çıkarılmadı.

RÖPORTAJLAR YER VERİLDİ

Dergide AK Parti Gaziantep Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ve AK Parti MKYK Üyesi Hatice Merve Tatar ile yapılan röportajlara yer verildi. Toplamda 110 sayfalık dergide faaliyet adı altında çoğunlukla Başkan Yılmaz’ın ziyaretlerine yer verilmesi dikkat çekti.

NE KADAR BÜTÇE HARCANDI?

 Toplamda 110 sayfadan oluşan derginin kaç bin adet basıldığı bilinmiyor. Dergiye ne kadar bir bütçe harcandığı merak konusu olurken, bazı partililer, dergiyi lüzumsuz bir iş olarak niteledi. Dergide faaliyet adı altında bir şey göremediklerini anlatan partililer, “Hangi amaçla böyle bir şey hazırlandı bilmiyoruz. Faaliyet denilse de içeriğe baktığımızda faaliyete dair bir şey göremedik. Ekonomik sıkıntılarla boğuştuğumuz şu günlerde buna hiç gerek yoktu. Bu dergiye harcanan para ile halka çok daha faydalı işler yapılabilirdi” sözleriyle tepkilerini dile getirdi.

22 Ağustos 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz