Mahmood’a büyük ilgi

Dubai'de düzenlenen 24. Gulfood Fuarı’nda Mahmood Tea ve Mahmood Coffee ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Mahmood’a büyük ilgi

Başarılı bir fuarı daha geride bıraktıklarını ifade eden Altunkaya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, Mahmood’un uluslar arası bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini kaydetti.

Dubai 24. Gulfood Fuarı'nda Türkiye'nin en önemli dünya markaları arasında yerini alan Mahmood Tea ve Mahmood Coffee fuar süresince ziyaretçilere ikram edildi. Mahmood Tea ve Mahmood Coffee dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı.

Fuar süresince on binlerce ziyaretçinin severek içtiği Mahmood Tea ve Mahmood Coffee sektördeki pazar payını artırarak bütün ülkelerde söz sahibi olmak istiyor. Farklı sektörlerde dünya liderliğine soyunan ve markalarıyla Türkiye'nin dünya'daki gururu haline gelen Altunkaya Grup Dubai 24. Gulfood 2016 Fuarında liderliğini bir kez daha gösterdi. Fuarda yer alan modern standı ve ürünleriyle ziyaretçi akınına uğrayan Altunkaya Grup'a fuarın en çok ziyaret edilen standı oldu.

TÜRKİYE'Yİ DIŞ PAZARDA TEMSİL EDİYOR

Altunkaya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya hedeflerinin dünyanın bütün ülkelerinde Türkiye'nin markası olarak yer almak olduğunu ifade etti. Markalaşmanın ihracattaki önemine de değinen Başkan Mahsum Altunkaya, “Altunkaya Şirketler Grubu merkezi Gaziantep'te bulunan ve birçok alanda faaliyet gösteren büyük bir işletmedir. Gıda sektöründen içecek sektörüne, sağlık ve temizlik sektöründen tarım ve hayvancılık sektörüne kadar birçok alanda Türkiye'yi dış pazarlarda temsil etmektedir” dedi.

ELLİDEN FAZLA ÜLKEYE SATIŞ

İki bine yakın çalışanı olduğunu belirten Altunkaya, “Altunkaya Şirketler Grubu 1980 yılından beri Türkiye'ye değer katmakta ve sürekli büyüyüp gelişmektedir. Faaliyetlerinin büyük bölümünü ihracat kanalında sürdüren Altunkaya Şirketler Grubu, elliden fazla ülkeye satış yapmakta ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır” ifadelerini kullandı.

18 Şubat 2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz