Küsbeoğlu yeniden TESK yönetiminde

Gaziantep Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ömer Küsbeoğlu, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine yeniden seçildi.

Küsbeoğlu yeniden TESK yönetiminde

Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK)’İN 20. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın katılımıyla Grand Ankara Otel'de gerçekleştirilen Genel Kurul saat 10:00’da başladı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR

Yoğun katılımın olduğu genel kurulda mevcut başkan Bendevi Palandöken, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi. Palandöken, esnaf ve sanatkârlara verdiği desteklerden dolayı Erdoğan'a teşekkür etti. Palandöken, esnaf ve sanatkarın Türkiye'nin olmazsa olmazı olduğunu belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanım esnaf ve sanatkarların sorununu çözmek için elinizden gelen gayreti gösterdiniz ve her zaman bize destek oldunuz” diye konuştu.

ÖMER KÜSBEOĞLU DA YÖNETİMDE

Genel Kurul’da yeni yönetim kurulu üyeleri de belirlendi. Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ömer Küsbeoğlu da yönetim kurulu üyesi olarak seçildi. Küsbeoğlu, 19. Olağan Genel Kurul’da da yönetim kurulu üyesi olarak seçilmişti.

13 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz