Konukoğlu yeniden başkan

Gazişehir GFK Olağanüstü Genel Kurulu’nu gerçekleştirildi.

Konukoğlu yeniden başkan

Yeni isimlerin yönetime girdiği genel kurula üyeler yoğun katılım gösterdi. Başkan Adil Konukoğlu kongrede güven tazelerken, “İlk yılımızda şampiyonluğa bir penaltı atışı kadar yaklaşmak büyük bir başarıydı, gönül isterdi ki şampiyon olalım ancak kısmet değilmiş. Bu sezon Allah bize inşallah şampiyonluk sevinci yaşamayı nasip eder” dedi.

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Tesisleri'nde gerçekleştirilen olağan üstü genel kurula, Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu ile birlikte yönetim kurulu üyeleri yoğun katılım gösterdi. Genel kurulda yeni yönetim kurulu açıklanırken, yönetimin geçmiş dönem faaliyetleri de oy birliği ile ibra edildi.

KONUKOĞLU 1 YILI ANLATTI

Olağanüstü kongrede, Kulüp Başkanı Adil Konukoğlu bir konuşma gerçekleştirdi. Konukoğlu, konuşmasında göreve geldikten sonra geride kalan 1 yılda yaptıklarını anlattı. Özellikle altyapıya yönelik çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Konukoğlu, geçen sezon kıl payı kaçırdıkları şampiyonluğu bu sezon elde etmek istediklerini söyledi.

ŞAMPİYONLUĞA ULAŞACAĞIZ

Kulüp Başkanı Adil Konukoğlu genel kurulda yaptığı konuşmada, şampiyonluk için gecelerini gündüzlerine kattıklarını belirterek, "Göreve geldiğimiz günden itibaren gerçekten tüm arkadaşlarımızla birlikte yoğun bir mesai harcadık. Tesislerimizde oyuncularımızın konaklayacağı alanlardan, antrenman sahalarına kadar her konuda önemli çalışmalar yaptığımızı düşünüyorum. İlk yılımızda şampiyonluğa bir penaltı atışı kadar yaklaşmak büyük bir başarıydı, gönül isterdi ki şampiyon olalım ancak kısmet değilmiş. Hedefimizden asla kopmadık ve bu sezon play-off'tan da değil direk olarak şampiyonluk kupasını kaldırma amacı içerisindeyiz. Geçtiğimiz sezon emek veren teknik heyete, futbolculara ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu sezonda yenilenmiş bir ekiple yola çıkıyoruz, teknik direktörümüz Yalçın Koşukavak'a, teknik heyetimize, futbolcu ve personellerimize de yeni sezonda başarılar diliyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızında desteğiyle bu sezon Allah bize inşallah şampiyonluk sevinci yaşamayı nasip eder. Hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

5 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz