Kolay olmayacak!

Gaziantep Basketbol Başkanı Deniz Köken, iddialı açıklamalarda bulundu. Köken, yeni sezonda rakipler için zorlu bir deplasman olacaklarını belirterek, “Gaziantep Basketbol olarak kendimizden söz ettireceğiz” dedi.

Kolay olmayacak!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi takımlarından temsilcimiz Gaziantep Basketbol’da kulüp başkanı Deniz Köken, yeni sezon öncesi açıklamalarda bulundu. Köken, yeni sezon için oldukça iddialı konuşurken, taraftara da çağrıda bulundu.

SAHA İÇİNDEKİ UYUM SEVİNDİRDİ

Hazırlık döneminde 6 maç oynadıklarını anımsatan Başkan Köken, hazırlık maçlarının genel ölçü olmamasına rağmen kendilerini en çok sevindiren unsurun oyuncuların saha içindeki uyumu ve verdikleri mücadele olduğunu kaydetti.

ZORLU BİR DEPLASMAN OLACAĞIZ

Takımın yerli ve yabancı oyuncularının hem takımı hem de şehri kısa zaman içerisinde sahiplendiğini aktaran Köken, “"Gerek yerli gerekse de yabancı oyuncularımız hem takımı hem şehri kısa zaman içerisinde sahiplendi. Bunu çok rahat gözlemleyebiliyoruz. Yeni sezonda Gaziantep Basketbol olarak kendimizden söz ettireceğiz ve rakipler için zorlu bir deplasman olacağız. Özellikle evimizde kolay kolay maç kaybetmek istemiyoruz” diye konuştu.

TARAFTARA BÜYÜK İŞ DÜŞÜYOR

Köken, şunları kaydetti: “Ama burada en büyük görev de taraftarlarımıza düşüyor. Salonumuzu kendi evimizdeki her maçta doldurarak şehrin basketbola olan sevgisini ve ilgisini göstermelerini bekliyoruz. Ayrıca oyuncularımızın da arkalarında taraftar gücünü hissederek kazanma arzusunu daha yukarılara taşıyacağımıza inanıyorum. Bu sezon sloganımızda da belirttiğimiz gibi biz taraftarlarımız ile daha güçlüyüz."

26 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz