Kendisini alkolle uyutup cinsel istismarda bulunan arkadaşını boğazından bıçaklayarak öldürdü

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde bir şahıs, kendisini alkolle uyutup cinsel istismarda bulunan arkadaşını boğazından bıçaklayarak öldürdü. Zanlı, emniyet güçlerine teslim olarak suçunu itiraf etti.

Kendisini alkolle uyutup cinsel istismarda bulunan arkadaşını boğazından bıçaklayarak öldürdü

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde Aralık ayından beri kendisinden haber alınamayan Afganistan uyruklu şahsın toprağa gömülü üstü lastik tekerle kapatılmış cesedi bulundu.

EMNİYETE TESLİM OLUP İTİRAF ETTİ

Çerkezköy ilçesi Kızılpınar mahallesinde 24 yaşındaki Afganistan uyruklu H.K. isimli şahıs, kendisine cinsel istismarda bulunan bir şahsı boğazından bıçaklayarak öldürüp araziye gömdüğünü iddia ederek jandarmaya müracaat etti. Bunun üzerine olay yerinde yapılan inceleme ve araştırmalarda kimliği belli olmayan erkek cesedi bulunarak gerekli soruşturma ve araştırma işlemleri başlatıldı.

 

ALKOLLE UYUTUP CİNSEL İSTİSMARDA BULUNMUŞLAR

H.K. isimli şahıs, yaklaşık dört ay önce 26 yaşındaki Afganistan uyruklu Norullah isimli şahıs ile H.B. isimli şahsın, kendisine alkol verip uyuttuktan sonra cinsel istismarda bulunduklarını, ancak olay günü yanında sadece maktulün olduğunu, maktulün kendisini tekrar istismar etmek istediğini, bunun üzerine Norullah'ı bıçaklayarak öldürdükten sonra araziye gömdüğünü itiraf etti.

OLAY GÜNÜ KULLANILAN SUÇ ALETLERİ İNCELENMEYE ALINDI

Şahısların Kızılpınar'daki hayvan çiftliklerinde çalıştıkları tespit edilerek, daha önce H.K'ya istismarda bulunduğu ileri sürülen şüpheli de yakalanarak karakola götürüldü. Olayda kullanılan bıçak ve şüphelinin olay günü üzerindeki kıyafetleri, çalıştığı çiftlikte bulunarak inceleme yapılmak amacıyla muhafaza altına alındı.

YASA DIŞI YOLLARLA GİRİŞ YAPMIŞLAR

Öte yandan şahısların çalıştığı çiftlik sahipleri de ifadelerinin alınması için karakola getirildi. Ayrıca 3 Afganistan uyruklu şahsın yasa dışı yollarla ülkeye giriş yaptığı da öğrenildi. Gömülü olduğu yerden çıkarılan Afganistan uyruklu şahsın cesedi devlet hastanesi morguna gönderildi.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

 

13 Ocak 2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz