Kalyoncu’nun mutlu günü

Gazişehir GFK Başkan Yardımcısı, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Haluk Kalyoncu, Yelda Demirören 2 bine yakın davetlinin katıldığı törenle dünyaevine girdi.

Kalyoncu’nun mutlu günü

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katıldığı nikah törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in yanı sıra Gaziantep iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldı.

Yıldırım Demirören ve Revna Demirören çiftinin kızları Yelda Demirören, Hasan Kalyoncu Üniversitesi’ne de ismini veren merhum işadamı Hasan Kalyoncu ile Nevin Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu ile dün akşam 2 bine yakın davetlinin katıldığı törenle dünyaevine girdi. Geçtiğimiz Kasım ayında nişanlanan Yelda Demirören ile Haluk Kalyoncu çiftinin nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan yaptı.

2 BİN DAVETLİ KATILDI

Geceye Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın yanı sıra, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, eski TBMM Başkanı Binali Yıldırım ve UEFA Başkanı Aleksander Čeferin başta olmak üzere siyaset, iş, spor, medya ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden yaklaşık 2 bine yakın davetli katıldı.

İKİ AİLENİN MUTLULUĞU

Yelda Demirören ile Haluk Kalyoncu çiftinin bu mutlu günlerinde Demirören ile Kalyoncu aileleri her an genç çiftin yanındaydı. İki ailenin fertleri düğün töreni öncesinde genç çiftle beraber objektiflere poz vererek bu mutlu günü ölümsüzleştirdi.

15 Nisan 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz