Kalyoncu, Demirören’in damadı oldu

Haluk Kalyoncu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören ile evliliğe ilk adımı atarak nişanlandı.

Kalyoncu, Demirören’in damadı oldu

Şehrimizin tanınmış simalarından Hasan Kalyoncu’nun oğlu olan ve Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübünde yöneticilik yapan Haluk Kalyoncu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören ile evliliğe ilk adımı atarak nişanlandı.

Demirören ailesinin Kuzguncuk'taki yalısında yapılan nişan töreninde yeni çiftlerin yüzüklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan birlikte taktı. Nişan töreninde Gazişehir Gaziantep yöneticisi Haluk Kalyoncu'nun annesi Nevin Kalyoncu ile Yelda Demirören'in babası Yıldırım Demirören ve annesi Revna Demirören'in hayli mutlu oldukları gözlendi.

ESKİ BAKAN AKSU DA KATILDI

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak, Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhat Albayrak ve eşi Şule Albayrak, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, işadamı Cemal Kalyoncu, Adnan Kalyoncu, Faruk Kalyoncu da genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

28 Kasım 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz